Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Pęknięta Pompka Burton'A


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 szznp

szznp

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 December 2010 - 21:22

Dziewczyna ostatnio kupila uzywane wiazania Burton Stiletto. Napisane bylo, ze wiazania sa w dobrym stanie, a co sie okazuje?! Na stoku probuje odpiac dziewczyne bo sama nie moze a tu pompka peknieta...nie chce robic jeszcze antyreklamy, gdzie bylo kupione bo czekam na odpowiedz od nich jak to rozwiazemy, ale kurcze placone bylo za uzywane wiazania w DOBRYM stanie a nie USZKODZONE;/ spodziewam sie jedynie odpowiedzi "pewnie Pan sam uszkodzil na stoku. Pozdrawiamy" .. ehh..ciezko jest dokupic samemu pompke burtona. Gdzies wyczytalem, ze ponoc mozna napisac do sklepu Burtona, a oni podesla nowa. Nie wiem ile w tym prawdy ale osobiscie jestem sceptycznie nastawiony do takiego gadania, nigdy w zyciu niczego mi nie wymienili, pewnie dlatego;d chociaz raz żarówke mi wymienili ale to co innego :D

#2 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 December 2010 - 22:07

przy zakupie sprzetu uzywanego z reguly sie go sprawdza, tym bardziej przed wyjazdem, wiec tak na prawde placisz gapowe.
Co do serwisu to kazdy sklep z burtonem ma takie pompki - nie wiem czy wysle ale na pewno da jesli sie tam pofatygujesz

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#3 szznp

szznp

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 December 2010 - 22:15

akurat wyjazd nie byl tam za specjalny bo na szczescie tylko obok miasta na pare godzinek. Sprobowac napisac do ktoregos ze sklepu burtona?

#4 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 December 2010 - 22:29

napisz do snowunitu Ja miałem porobny problem (peknięta sprężynka w pompce) i wymienili mi je na nowe na podstawie zdjęć, które im wysłałem... nie chcę znowu robić reklamy ale nie spotkałem się jeszcze z firmą w ten sposób (na maxa pozytywny) traktującą swoich klientów, sam nie wierzyłem w takie "rewelacje" dopóki mnie też tak rewelacyjnie nie potraktowali :)

a nawet jeśli nie jak napisał Marcin takie części można dostać w każdym sklepie z burtonem...
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu



Dodaj odpowiedź