Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[Deeluxe] Empire


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 November 2010 - 11:47

Siema ,chciałem sobie kupić te butki http://allegro.pl/bu...1339502965.html co myślicie ,dobre są ,jeżdził ktoś ? i czy mają taką twardość jak w opisie ?
JOIN The Ride

#2 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 November 2010 - 11:54

nie miałem styczności akurat z tym modelem ale jeździłem w ID jak dobrze pamiętam mają flex 7 albo 8 i są megatwarde nieporównywalnie twardsze od Ion'ów Burtona, które "tablicowo" mają ten sam flex... tak że spodziewaj się trzymania prawie jak w skorupie:)
a ogólnie buty deeluxe jak dla mnie bardzo dobre Jeździłem w sumie na dwóch modelach Pierwsz to ten wspomniany ID ale cieszyłem się że sa kolegi a nie moje b do FS zdecydowanie za twarde (chyba że ktos tak lubi) a drugich nazwy nie pamiętam ale flex 5 i były bardzo przyjemne nie wtylko w wykończeniu buta wewnętrznego ale też jeśli chodzi o flex do FS...
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#3 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 November 2010 - 14:34

noo właśnie takiej twardości szukam :) ale jak wiadomo buty z dobrym flexem troche kosztują (np Drivery X ) teraz mam moto do fs są ok ale na trasy juz po kilku godzinach jazdy poprostu nie daje rady w nich ,nie wspominając juz o dużych prędkościach no i musze mieć na maxa związane ,a podobno flex 6 sprzed kilku sezonów ! dlatego potrzebuje mega pancerne buty do fr a słyszałem że deeluxy to konkretna firma , juz przeszukałem wiele sklepów ale jednak wkońcu kupie na necie :)
JOIN The Ride

#4 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 November 2010 - 15:06

ja jeżdżę na moto i w porównaniu do ID to są pantofle :)
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#5 Bajson

Bajson

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 November 2010 - 12:18

Ja mam ID zielone i twarde jak Ch..... Niestety nie testowałem jeszcze na stoku :(

Rzeczywiscie są twarde. Nie wiem co bedzie przy tym flexie bo moje juz sa twarde (mają flex chyba od 4 5/ 6). Porównywałem z Northvave Legend (flex bodajże 6) i ID duzo twardsze...

Plus butów to to ze pięta nie lata. Mam chudą noge i ciezko coś dopasować a te leżały idealnie.

Nie wiem skad jestes ale możesz podjechać do goscia i przymierzyć ma sklep w KRK.

Użytkownik Bajson edytował ten post 27 November 2010 - 12:20


#6 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 December 2010 - 17:21

mam :excited: kupiłem je ! za***iście twarde na maxa a zarazem mega lekkie ,pasują idealnie ,pięta dobrze trzyma !! wogole musze powiedzieć tak : Sklep solidny ,wcześniej zadzoniłem i zapytałem czy jest możliwość zwrotu lub wymiany na inny rozmiar - Bezproblemów !! nawet dostałem smsa że paczka zosała nadana i to zaraz w następny dzień kiedy złożyłem zamówienie , buty konkretne jaram sie :jump: tylko nie wiem jak z tymi linkami i jak długo wytrzymią ,ktoś wie może gdzie można kupić jakieś linki na wymiane do tych butów ,zawsze lepiej mieć przy sobie ;D
JOIN The Ride