Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Stok Unisław Koło Torunia


32 odpowiedzi w tym temacie

#21 sosna

sosna

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 16 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 February 2011 - 20:11

co teraz jest ogólnie w snowparku bo chyba tylko z tego powodu warto tam jechać, bo nic innego w Unisławiu już mnie nie przekonuje ;)



Snowpark to: prosty boksik jakieś 6m, łamany razem około 8m, i hopa z której można polecieć. A ogólnie to nawet na flacie da się pobawić, ale jak kto lubi. Uważam ,że trzeba się cieszyć z tego co jest:)

#22 CMR69

CMR69

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 4 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 February 2011 - 17:57

Jest snowpark na którym da rade się wyżyć . Byłem wczoraj i jest spoko : ) . Informujcie jak bedzie taka imprezka jak wczoraj, niestety nie mogłem zostac do wieczora...
pozdro

#23 unislaw-narty

unislaw-narty

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 03 November 2011 - 19:15

w tym roku konkurencja otwiera wypożyczalnię - konkurencyjne ceny! wypożyczalnia będzie na ulicy Dworcowej 5 więc po drodze do stoku z Torunia. mogę podać stronę internetową ale nie wiem czy to nie będzie reklama!

Użytkownik unislaw-narty edytował ten post 03 November 2011 - 19:17


#24 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 05 November 2011 - 23:46

Każda informacja się przyda. Daj info jak ceny, godziny otwarcia, warunki itd. Przyda się.

#25 sosna

sosna

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 16 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 February 2012 - 12:31

http://uniqueskills....ocia-w-unisawiu

zapraszamy :)

#26 czesiocs

czesiocs

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 09 December 2012 - 18:58

Siema jutro podobno otwarcie Wie ktos moze czy snow park bedzie czyny bo bym sie przejechal

#27 czesiocs

czesiocs

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 11 December 2012 - 15:19

Byłem wczoraj Stok oceniam na dobrze przygotowany Snowpark srednio brakuje troche sniegu ale wszystkie przeszkody mozna zaliczyc bylem podsypywalem odsniezylem wszystkie boxy chopki podsypalem wszystko git Teraz sniegu dosypalo juz za***iscie pewnie:)

#28 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 11 December 2012 - 16:03

zaczynam się zastanawiać czy jak przyjadę teraz na weekend nie wziąć deski ze sobą.... jakie są przeszkody?
ten długi biały boks 360 z żółtymi rantami w tym sezonie też jest? http://www.unislaw-stok.pl/galeria.htm


edit. Najpewniej będę w sobotę albo niedzielę na jakieś 3-4 godzinki. Jak ktoś też się wybiera to można się zgadać :)

Użytkownik SzymSzym edytował ten post 12 December 2012 - 22:39


#29 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 16 December 2012 - 16:17

Byłem dziś, "Unipark" słabiutko przygotowany. Najlepiej przygotowany był boks z drugiego zdjęcia (biała góra, żółte ranty) tylko lądowanie trzeba było podsypywać. Stan boksa z ostatniego zdjęcia trochę mizerny, reszta wyglądała ok, ale najazdy i odjazdy trzeba by zrobić. Ja siedziałem na tym boksie z drugiego zdjęcia gdzie tylko lądowanie trzeba było podsypywać i najazd równać, był naprawdę przyjemny :) żadnej hopy, na przedostatniej focie widać garb z ziemi pod hopę przygotowany ale za mało śniegu na cokolwiek.

Co do warunków na stoku, byłem od 12 do 15 i ludzi maksimum było dziesięciu czy dwunastu. Stan pokrywy śnieżnej? istnieje :yahoo: jakieś 20 może 40 cm, ziemia w sumie nigdzie nie wystawała, ale jak będzie dalej ciepło to za dwa dni może już być słabo.

Załączone pliki



#30 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 17 December 2012 - 23:38

Dobre i to, w Bydgoszczy niby snowpark przygotowany ale ze sniegiem lipa. Ja byłem wczoraj to było 5 osób, zjechałem 2 razy i sie zawinąłem do domu. Jak bedą lepsze waruny to możemy się gdzies ustawić , jeszcze Simona Toruń weźmiemy :)

#31 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 18 December 2012 - 01:09

widoki są dobre: http://www.mojapogod...8X19/torun.html
mają armatki, będą dośnieżać na bank. Będę w Toruniu od 22 do 27 grudnia i na bank co najmniej raz pojadę do Unisławia albo Myślęcinka, także trzeba będzie się koniecznie zgrać !

Przeszkody w Myślu są gotowe? bo kumpel który tam działa mówił mi tydzień temu że jeszcze obić je muszą...

#32 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 21 December 2012 - 09:50

Unisław w czwartek był zamknety, widziałem. Myślęcinek chodzi chociaż za mało sniegu na przeszkody. Wczoraj o 19 były 3 osoby.

#33 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 24 January 2014 - 18:16

Unisław ruszył jakby kogoś interesowało.

Użytkownik rentgen edytował ten post 24 January 2014 - 18:17