Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Sapient Pnb1


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 adam4701

adam4701

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 51 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 October 2010 - 21:10

Mam pytanie czy wszystko jest w porządku z tym sklepem bo nie mam zbyt dużego funduszu na deskę i znalazłem Sapienta PNB1 w dobrej cenie http://proboarder.pl...2008-deski.html i jeśli tak to czy warto kupić deskę z 2008r czy to że leżała tyle na magazynie nie odbije się na jej trwałości.

Z góry dzięki

#2 Qlawy

Qlawy

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 21 October 2010 - 22:41

ja robiłem zakupy w tym sklepie i nie miałem żadnych nieprzewidzianych przygód, wszystko sprawnie przebiegło, towar tez zgodny z opisem i oczekiwaniami. Co do Sapienta to moim zdaniem warto, solidne dechy robią. Jeżeli jesteś gotowy na deche dla zaawansowanych to jak najbardziej warto, tylko pamiętaj że te blaty nie wybaczają błędów i trzeba troche pojeździć żeby się z nią dobrze poznać :) a jezeli nie jeździsz na tyle dobrze żeby przesiąść się na deske dla zaawansowanych to popatrz też za innym sapientem, bo za niewielkie pieniądze można wyrwać całkiem fajną deche.

http://e-snowboard.info - It's always snowing somewhere!


#3 lolek

lolek

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 October 2010 - 09:21

co do sapienta to solidne dechy robili:):) już firma nie istnieje...

#4 adam4701

adam4701

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 51 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 October 2010 - 15:38

więc teraz mam pytanie, czy deski dla zaawansowanych są w jakimś stopniu miej trwalsze w razie jakiegoś błędu? Jeżdżę już parę lat i jeśli chodzi o park to mam trochę pojęcia na ten temat do tej pory jeździłem na deskach dla średnio zaawansowanych i chciał bym przesiąść się na coś wyższego ale oczywiście mam zamiar jeszczę uczyć się nowych tricków i błędy mogą się zdarzyć. więc chciał bym żeby deska to wytrzymała, więc jak to jest i co radzicie wybrać?

#5 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 01 November 2010 - 10:03

więc teraz mam pytanie, czy deski dla zaawansowanych są w jakimś stopniu miej trwalsze w razie jakiegoś błędu? Jeżdżę już parę lat i jeśli chodzi o park to mam trochę pojęcia na ten temat do tej pory jeździłem na deskach dla średnio zaawansowanych i chciał bym przesiąść się na coś wyższego ale oczywiście mam zamiar jeszczę uczyć się nowych tricków i błędy mogą się zdarzyć. więc chciał bym żeby deska to wytrzymała, więc jak to jest i co radzicie wybrać?


nie caliem rozumiem o co dokladnie Ci chodzilo,ale jezeli pytasz o wybaczanie bledow,to deski dla zaawansowancyh niewybaczaja tak bledow jak deski dla poczatkujacych,jednak nie bedzie wielkeij roznicy miedzy deska dla osob sredniozaawansowanych a zaawansowanych,chyba ze mowimy o deskach do pajpu,ale ogolnie rzecz biorac deski fs sa znacznie latwiejsze od dese fr,czy tez bx i tu nie ma wielkiego znaczneia poziom zaawansowania.

jezeli miales na mysli wytrzymalosc deski,to te z wyzszej polki nie musza byc bardziej wytrzymale(mowa o deskach typy sandwich),kazda deske mozna zlamac tak samo:):)
uderzenie o metalowa konstrukjce tak samo wplynie na deske dla poczatkujacego,sredniozaawansowanego czy tez zaawansowanego.
a sapient pnb1 to bardzo dobry wybor:)
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl