Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Proboarder.Pl


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qlawy

Qlawy

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 15 October 2010 - 23:51

Proboarder.pl to całkiem świeży sklep ale tak się stało że już miałem okazję zrobić tu zakupy i się nie zawiodłem. Całkiem duży wybór sprzętu, ceny na przyzwoitym poziomie no i przede wszystkim bardzo duży wybór gogli Electrica, w których to się zakochałem. Dobry kontakt, szybka realizacja no i koszulka i pakiet naklejek do zamówienia. Jak na rozpoczęcie działalności to dobry start.

http://e-snowboard.info - It's always snowing somewhere!


#2 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 October 2010 - 07:25

Proboarder.pl to całkiem świeży sklep ale tak się stało że już miałem okazję zrobić tu zakupy i się nie zawiodłem. Całkiem duży wybór sprzętu, ceny na przyzwoitym poziomie no i przede wszystkim bardzo duży wybór gogli Electrica, w których to się zakochałem. Dobry kontakt, szybka realizacja no i koszulka i pakiet naklejek do zamówienia. Jak na rozpoczęcie działalności to dobry start.



no ale ceny Electriców z zeszłego roku nadal na poziomie katalogowym,kiedy już inne sklepy dawno przeceniły ten towar :-
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#3 Qlawy

Qlawy

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 16 October 2010 - 09:54

no ale ceny Electriców z zeszłego roku nadal na poziomie katalogowym,kiedy już inne sklepy dawno przeceniły ten towar :-

Uwierz mi troche sie naszukałem i znalazłem kilka sklepów gdzie są jakieś pojedyncze pary z Electrica, a tu akurat były te które mi się podobały :P

http://e-snowboard.info - It's always snowing somewhere!


#4 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 October 2010 - 10:14

Uwierz mi troche sie naszukałem i znalazłem kilka sklepów gdzie są jakieś pojedyncze pary z Electrica, a tu akurat były te które mi się podobały :P


zgadam się electriców mało jest w sklepach internetowych no ale cena też jest ważna.
np. EG2 u nich po 579 PLN a jak się dobrze poszuka to można kupić za 370 PLN - 200 PLN nie chodzi piechotą.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama