Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Jaka Długość Deski ?


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kentlik

kentlik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 15 October 2010 - 22:47

Cześć
Mam takie pytanie a mianowicie jeżdżę już 3 sezony i jestem średnio zaawansowany. Jeżdżę głównie po stokach, ale zaczynam też swoją przygodę w parku. Moje wymiary to:
184cm
72kg
but 43

A teraz przejdę do pytanie, Jakiej długości powinienem kupić deskę ?


#2 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 October 2010 - 23:02

Cześć
Mam takie pytanie a mianowicie jeżdżę już 3 sezony i jestem średnio zaawansowany. Jeżdżę głównie po stokach, ale zaczynam też swoją przygodę w parku. Moje wymiary to:
184cm
72kg
but 43

A teraz przejdę do pytanie, Jakiej długości powinienem kupić deskę ?


155-157cm

#3 Qlawy

Qlawy

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 14 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 16 October 2010 - 00:43

ja bym przedział troszkę podniósł - 157-159, jeżeli jazda po stoku nadal będzie zajmowała większość czasu to śmiało może być 159 a jeżeli myslisz bardziej o parku to 157. Pozdro

http://e-snowboard.info - It's always snowing somewhere!


#4 szznp

szznp

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 October 2010 - 19:53

ja bym przedział troszkę podniósł - 157-159, jeżeli jazda po stoku nadal będzie zajmowała większość czasu to śmiało może być 159 a jeżeli myslisz bardziej o parku to 157. Pozdro


To ja juz tak spytam tutaj, zeby nie zakladac nowego tematu ;] dziewczyna chce zaczac jazde na snowboardzie po moich namowach, szukamy razem deski i szukamy, cos z burtona pewnie wezmie bo sie strasznie napalila na te graficzki (baby...), i nie wiem jaka dlugosc jej zaproponowac. Wyczytala na snowboard.pl ta tabelke i sie trzyma cmów jak diabli ;D ja uwazam ze skoro ma jakies 175, 67kg, silne nogi bo gra w tenisa, to mysle ze 145~cm nie bylaby za dluga? Jak uwazacie? Stopa 39 ale tutaj malo istotne chyba - wiazanka M?;p

#5 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 October 2010 - 20:16

To ja juz tak spytam tutaj, zeby nie zakladac nowego tematu ;] dziewczyna chce zaczac jazde na snowboardzie po moich namowach, szukamy razem deski i szukamy, cos z burtona pewnie wezmie bo sie strasznie napalila na te graficzki (baby...), i nie wiem jaka dlugosc jej zaproponowac. Wyczytala na snowboard.pl ta tabelke i sie trzyma cmów jak diabli ;D ja uwazam ze skoro ma jakies 175, 67kg, silne nogi bo gra w tenisa, to mysle ze 145~cm nie bylaby za dluga? Jak uwazacie? Stopa 39 ale tutaj malo istotne chyba - wiazanka M?;p


około 150cm :) 145cm to już raczej na rurki :)