Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Rokytnice Nad Jizerou Noclegi

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 maxxer

maxxer

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 141 post├│w
  • Poziom zaawansowania:umiem je┼║dzi─ç na kraw─Ödziach

Napisano 07 pa┼║dziernik 2010 - 23:29

Witam!
Zamierzamy wybra─ç si─Ö do Rokietnicy w terminie 27.12.10-03.01.11 "ekip─ů" 2 os. Znacie jakie┼Ť tanie noclegi lub wiecie kto przyjmuje na chat─Ö prywatnie za drobn─ů op┼éat─ů? Wiemy, ┼╝e termin, w kt├│rym si─Ö wybieramy jest jednym z najdro┼╝szych, ale na pewno s─ů jakie┼Ť ta┼äsze kwatery. Nie musi to by─ç jaki┼Ť super wypas. Grunt ┼╝eby by┼éa ┼éazienka ( nie koniecznie w pokoju), nie chodzi┼éy robale po ┼Ťcianach i ┼╝eby by┼éo w miar─Ö blisko do wyci─ůgu.

Aha. Wiecie mo┼╝e ile kosztuje 7 dniowy karnet na tamtejsze wyci─ůgi ?

Pozdrawiam.

#2 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

Zaawansowany snołborder

• ModTeam
  • 773 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 pa┼║dziernik 2010 - 11:39

Nie pomog─Ö, ale zapytam - warto si─Ö tam wybra─ç? Byli┼Ťcie ju┼╝? Mapki stok├│w wygl─ůdaj─ů ciekawie pod snb - do┼Ť─ç szeroko. Jak z ilo┼Ťci─ů ludzi w sezonie?
www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#3 mike

mike

Pro snołborder

• ModTeam
  • 2143 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 08 pa┼║dziernik 2010 - 13:41

Nie pomog─Ö, ale zapytam - warto si─Ö tam wybra─ç? Byli┼Ťcie ju┼╝? Mapki stok├│w wygl─ůdaj─ů ciekawie pod snb - do┼Ť─ç szeroko. Jak z ilo┼Ťci─ů ludzi w sezonie?

ja tam by┼éem kilka razy na jednodniowym wypadzie... stoki bardzo fajne, ale w sezonie do┼Ť─ç t┼éoczno... moim zdaniem lepiej wypada inny o┼Ťrodek w pobli┼╝y, tj. Spindleruv Mlyn... delikatnie dro┼╝ej ale tras 2 x wi─Öcej i ludziska jako┼Ť lepiej si─Ö rozk┼éadaj─ů w kolejkach... subiektywne odczucie, ┼╝e kr├│cej czekasz

co do cen to jednodniowy skipas w Rokytnicach to co┼Ť ko┼éo 600 koron, a Spindler 700 koron...

na pewno warto pojecha─ç jak si─Ö jest w okolicach Karpacza/Szklarskiej, bo to niedaleko, a warunki bez por├│wnania lepsze ni┼╝ u nas... jakby co to foty z kilku moich wyjazd├│w s─ů w mojej galerii na Picasie, link w moim profilu - enjoy!
no board no fun!

#4 maxxer

maxxer

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 141 post├│w

Napisano 08 pa┼║dziernik 2010 - 22:18

Nie, ja nie by┼éem jeszcze w Rokietnicy. Chcieliby┼Ťmy jecha─ç do szpindla, ale transport wychodzi za drogo. Mamy prawa jazdy lecz nie mamy auta.

Je┼Ťli kto┼Ť wybiera si─Ö z Poznania/ Szklarskiej/Karpacza w okolice Szpindla lub Rokietnicy w terminie wy┼╝ej podanym i ma wolne miejsce dla 2 os to z ch─Öci─ů si─Ö zabierzemy. Oczywi┼Ťcie zrzuta na paliwo!!

#5 Zaq

Zaq

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 263 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 grudzień 2010 - 00:22

Ja byłem w zeszłe ferie, generalnie ludzi sporo, ale dramatu nie było, szczególnie na czerwonych, ale kilku "naszych" spotkałem :), przy kanapie wygladało to trochę gorzej, ale 10-15 min więcej się nie czekało.
O┼Ťrodek fajnie przygotowany, trasy zratrakowane, na jednym skipasie mo┼╝na jeszcze po┼Ťmiga─ç w Harrahovie i jeszcze jakims miasteczku w okolicy, ale nazwy nie pami─Ötam.
Po miasteczku ┼Ťmiga darmowy skibus, ja mia┼éem super, bo 25m od hotelu przystanek i pod same kasy.
Og├│lnie jak dla mnie fajnie, ale ... Alpy to nie s─ů :(
Pozdrawiam
Zaq

#6 Bogas

Bogas

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 12 post├│w

Napisano 27 styczeń 2011 - 11:13

Podbijam temat, bo brak propozycji a wida─ç ┼╝e jednak niekt├│rzy je┼╝d┼╝─ů w to miejsce cz─Östo. Czy mo┼╝e kto┼Ť poleci─ç jakie┼Ť miejsce noclegowe w Rokytnicy?

Użytkownik Bogas edytował ten post 27 styczeń 2011 - 11:14

#7 Roxorloops

Roxorloops

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 23 post├│w

Napisano 13 styczeń 2013 - 23:35

co do nocleg├│w to
Akuma - jest na samym stoku wiec idealnie, ale pokoje i jedzenie do┼Ť─ç s┼éabo
Kaminek - 50m od wyci─ůgu, o niebo lepsze warunki i jedzenie
Matula - fajne warunki, ni┼╝sza cena bo jest kawa┼éek dalej ale s─ů darmowe ski busy, zalet─ů tego pensjonatu jest s─ůsiedztwo Tesco i klubu z w miar─Ö du┼╝ym parkietem, w kt├│rym co roku maj─ů ogromn─ů promocje na kamikadze ;p

http://sphotos-e.ak....233546343_o.jpg
http://sphotos-c.ak....358164729_o.jpg

Użytkownik Roxorloops edytował ten post 13 styczeń 2013 - 23:36

#8 OK-2013

OK-2013

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 1 post├│w

Napisano 27 styczeń 2013 - 12:27

ROKIETNICA - AKUM ????

Akuma Rokietnica. Nie polecam, zw┼éaszcza rodzinom z dzie─çmi, raczej dla mniej wymagaj─ůcej m┼éodzie┼╝y. Plusy: cena w miar─Ö, a lokalizacja bardzo dobra. Minusy: niemi┼éa obs┼éuga, ┼éazienki i pokoje nie by┼éy remontowane przez ostatnie 30 lat, w restauracji (UWAGA) brudne obrusy, no o to traktowanie nas Polak├│w poni┼╝ej pasa. Rokietnica tak, Akuma nie!