Skocz do zawartości




Zdjęcie

Val Di Sole 10-19.12.2010


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 shaman-snowboard

shaman-snowboard

    Snołborder

  • Team9
  • 221 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 September 2010 - 11:01

Jak co roku zapraszam na rozpoczęcie sezonu z shaman-snowboard.p team w Val di Sole w terminie 10-19.12.2010. Jest to wyjazd szkoleniowo turystyczny na którym łączymy radość ze wspólnej jazdy oraz naukę jej techniki zarówno w jeździe turystycznej jak i sportowej czy carvingowej. Są wśród nas twardziele jak i mięczaki :) , osoby umiejące już jeździć jak i początkujący, młodzi i nie tylko.
Łączy nas jedno: chęć czerpania maksymalnej przyjemności z każdego skrętu :)


W cenie wyjazdu 1800zł:
Zakwaterowanie - 7 noclegów w Hotelu**
Wyżywienie - śniadanie + obiadokolacja (nikt nie chodził głodny. Nawet studenci :)
Dojazd autokarem z Polski - Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Rzeszów, Śląsk
Transfery autokarem na stok
Ubezpieczenie KL + NNW
Skipass 6dni ( 1x Madonna di Campiglio, 1x Marilleva-Folgarida, 3xTonale-Pontedilengo-Temu, 1xPejoFonti)
Opieka instruktora

Codziennie jeździmy wspólnie. Zaczynamy wyjazd od rozgrzewki i kilku luźnych przejazdów, następnie spędzamy 2-3 godziny na typowym szkoleniu techniki (takim jakie stosuje się w klubach sportowych, oczywiście z kamerą) a po przerwie obiadowej jeździmy grupą zwiedzając setki kilometrów tras. Wieczorem zbieramy się w hotelu przeprowadzamy wideoanalizę dnia często "dyskutując" do późnego wieczora :)

więcej oraz film z zeszłego roku na:

www . shaman - snowboard . pl

pozdr i zapraszam

Shaman

#2 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 September 2010 - 12:10

no to musze przyznac że cena dobra jak ze szkoleniem skipasem i michą .
to czekam na oferty w takim razie na luty marzec obczaje z przyjemnoscią co tam będzie.

#3 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 September 2010 - 12:28

no to musze przyznac że cena dobra jak ze szkoleniem skipasem i michą .
to czekam na oferty w takim razie na luty marzec obczaje z przyjemnoscią co tam będzie.

powiem więcej - ta cena jest nadzwyczaj niska! trzeba się Jaco głęboko zastanowić... Tonale to za***ista miejscówka :)
no board no fun!

#4 opt1c5

opt1c5

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 413 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 29 September 2010 - 12:58

Jako, że byłem w zeszłym roku i w tym też się wybieram, to opiszę moje wrażenia z zeszłego roku.

Generalnie wyjazd jest organizowany prze BT Olimp.
Link do oferty:
http://www.nartywalp...ole&hotel=alpen
Shaman ze swojej strony oferuje opiekę instruktorską (jest już chyba trenerem) i dodatkowo cena jest niższa niż w biurze.

Wyjazd jest to Pejo - a stamtąd codziennie chyba o 8 rano wyjeżdza autobus i w zależności od tego gdzie chcą ludzie jeździć zawozi do danej miejscowości. W zeszłym roku był karnet na Tonale, teraz jest kilka kurortów do wyboru (pewnie będzie codziennie inny stok, Tonale 3 razy). Dojazd trwa niecałą godzinę.

Dojazd z PL. Ja jechałem ze Szczecina. Co ciekawe ze Szczecina jest bliżej niż z Katowic w których byłem po 15h jazdy. :D Do Katowic dojazd busami, później autobusami (standard wysoki). Kierowcy bardzo mili. Filmy wybieraliśmy z chyba 60. Przystanki jak należy.

Hotel - hotel szału nie robi. 2 gwiazdki, więc złotych klamek nie ma, ale mnie akturat standard hotelu mocno nie obchodzi. Jedzenie dobre. Kuchnia włoska. Śniadania nie za duże, ale obiado-kolacje 3 daniowe, więc szło się najeść do syta.

Atmosfera - jak dla mnie super. Było wesoło. Codziennie integracja przy piwku/winku. Analiza jazdy, błędów itp. W autobusie też klimat dobry. Podróż szybko zleciała.

Jazda - Jeździliśmy około 6-7 godzin dziennie. Pierwsze dni włosi mieli jakieś święto to było tłoczno, później luźno. Kolejek za dużych nie ma. Z reguły idzie na bieżąco.

Nauka - krótka rozgrzewka, z 3 godziny trenowania z wykorzystaniem kamerki, później kto chciał jeździł dalej z Shamanem i nagrywał filmiki. Wyjazd typowo z nastawieniem na jazdę skrętami ciętymi i carvingowymi. Jeśli chodzi o FS to tym się Shaman nie zajmuje. Można oczywiście w własnym zakresie się bawić, ale instruktarzu pod tym kątem nie będzie.

Przedstawiam obiektywnie, z mojego punku widzenia.

Jak macie pytania to śmiało piszcie. Nie ukrywam, że fajnie by było spotkać się z kimś z forum, bo jeszcze nie miałem okazji.

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)


#5 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 September 2010 - 14:49

Mike na ten rok już wyjazdu w Alpy nie przewiduje po Stubaiu w listopadzie , ale chce jechac koniec lutego poczatek marca no chyba że mi palma odbije to i styczeń zalicze :)
Ale będę się przyglądał ofercie bo bardzo ciekawa pod wzgledem finansowym. Najbardziej chce jechac do Avoriaz z Arem ale czy to wypali to zobaczymy.

#6 opt1c5

opt1c5

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 413 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 12 October 2010 - 22:41

Wybiera się ktoś z forum prócz mnie?

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)


#7 opt1c5

opt1c5

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 413 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 08 December 2010 - 00:03

2 days to go :)

Postaram się napisać relację z wyjazdu.

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)


#8 Slonik

Slonik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 12 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Sportu MENiS

Napisano 08 December 2010 - 08:24

W tym terminie ja tez jade do Val Di Sole.
Bede szukal waszych deseczek z logiem Shaman :)

#9 opt1c5

opt1c5

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 413 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 08 December 2010 - 09:13

W tym terminie ja tez jade do Val Di Sole.
Bede szukal waszych deseczek z logiem Shaman :)

Spoko. Jeździmy w takich żółtych kamizelkach. Ja będę ubrany w taką kurtalę i spodnie:
http://img16.allegro...1/00/1326510043\

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)


#10 Slonik

Slonik

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 12 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Sportu MENiS

Napisano 08 December 2010 - 12:24

Spoko. Jeździmy w takich żółtych kamizelkach. Ja będę ubrany w taką kurtalę i spodnie:
http://img16.allegro...1/00/1326510043\

Ja bede tez stacjonował w Pejo ale w hotelu SantaMaria :)

#11 opt1c5

opt1c5

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 413 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 08 December 2010 - 23:34

Ja bede tez stacjonował w Pejo ale w hotelu SantaMaria :)

Ja też w Pejo, ale w Alpenie.

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)