Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Wyjazd Szkolny


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kacperr

Kacperr

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów

Napisano 20 September 2010 - 20:34

Siemanko ;)
dzisiaj zarzuciłem pomysł wychowawcy i klasie, że możemy pojechać może razem na deske/narty, o dziwo wszyscy zachwycali się pomysłem, ale trzeba to wszystko zorganizować. Zna ktoś jakieś miejsca (najlepiej mało popularne, gdzie nie stoi się po 28371892371892 godzin w kolejce), nie musi być rewelacji, jedziemy tam na 3-4 dni. Więc dobrze by było jakby było to gdzieś w Czechach. Jak ktoś zna takie miejsca, gdzie jeszcze niedaleko jest jakaś baza noclegowa i dojazd jakiś jest możliwy to byłbym wielce wdzięczny. Oczywiście chodzi o to, aby wszystko było na "szkolną kieszeń" czyli w miarę normalnych cenach ;).

#2 Iwo

Iwo

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 September 2010 - 16:35

Jeśli ma być opcja tania to napewno odpada opcja instruktorow na stoku dla wszystkich. Ogólnie dla grupy około 30 osob powinniscie dostac znizki, no i skipass dla klas jest zwykle tanszy :) W Czechach nie znam dobrych miejsc, mogę polecić w Austrii :)
Stomp that trick, or die tryin'

#3 Kacperr

Kacperr

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów

Napisano 21 September 2010 - 18:20

Dobra, jako, że nasza klasa miała już kilka przypałów w szkole nie dostaliśmy zgody na wyjazd za granicę xD. Tak więc to samo pytanko i jakieś ciekawe stoki w Polsce, takie żeby ludzie mogli się uczyć, najlepiej jakby był też z co najmniej 1-2 boxy i troszkę dłuższa trasa dla tych jeżdżących ;)
dzia z góry

#4 Iwo

Iwo

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 September 2010 - 18:43

Zieleniec ? Dla kazdego cos tam sie chyba znajdzie , tylko ze kolejnki mogą być. Ale słyszałem dobre opinie o czarnej gorze obok :)
Stomp that trick, or die tryin'

#5 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 September 2010 - 10:13

Czarna Góra byłaby dla was zdecydowanie najlepsza. Są tam świetne warunki do nauki i kilka długich tras dla dobrze jeżdżących, tak więc dla każdego coś miłego. Spróbujcie obczaić noclegi jak najbliżej ośrodka, np. Willa Diana http://diananoclegi.pl/ lub nieco dalej, ale za to w snowboardowym towarzystwie http://www.gorskiporanek.pl/

Podałem dwie miejscówki z bardzo fajnym noclegiem, które akurat znam i które na 100% przyjmują większe grupy. Poza nimi jest tam oczywiście setki innych, ale te już trzeba samodzielnie wygooglować :)

Oczywiście perfekcyjnie byłoby, gdyby wyjazd możliwy był w środku tygodnia i w okresie wolnym od ferii zimowych.

Jako alternatywę w kraju mogę polecić jeszcze tylko Zieleniec, który w ostatnich latach nieco rozkwitł. Nie bywam tam często, ale ludziska sobie chwalą.

Good luck!
no board no fun!

#6 Kacperr

Kacperr

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów

Napisano 22 September 2010 - 18:11

Ok już ustaliliśmy, że Zieleniec, noclegi obdzwonione, wychodzi ok. 70-80 zł za nocleg + 2 posiłki (śniadanie i obiadokolacja), gdzie nie gdzie jeszcze zniżka na karnet więc chyba nie jest źle (termin 16-19.12). Jak jest to dobra jakaś cena a ktoś z aDECHAde chciałby wpaść i (chyba) taniej sobie pośmigać wtedy to stoję otworem, jako, iż organizuję tę wycieczkę :D. Tylko bym musiał wiedzieć i zadzwonić tam, że o x osób więcej, chyba, że jest bez rewelacji, ale to i tak zapraszam :D (od razu będzie to promocja adechade ;D)

#7 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 22 September 2010 - 18:13

Nie mów hop, bo jak się tam nasza zlotowa ekipa zwali to ze szkoły wyleciszDołączona grafika

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#8 Iwo

Iwo

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 September 2010 - 18:36

Nie mów hop, bo jak się tam nasza zlotowa ekipa zwali to ze szkoły wyleciszDołączona grafika

jak najbardziej prawdopodobne :)
Stomp that trick, or die tryin'