Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Nowości 2010/2011


31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 September 2010 - 17:12

Co roku dzieje się coś ciakwego, nowe większe hopy, więcej raili, nowe miejscówki itd...
jeśli ktoś wie czy i gdzie szykuje się coś nowego i ciekawego w tym sezonie i co warto odwiedzić to proszę o jakieś info, bo zupełnie nie jestem w temacie...
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#2 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 September 2010 - 23:35

Co roku dzieje się coś ciakwego, nowe większe hopy, więcej raili, nowe miejscówki itd...
jeśli ktoś wie czy i gdzie szykuje się coś nowego i ciekawego w tym sezonie i co warto odwiedzić to proszę o jakieś info, bo zupełnie nie jestem w temacie...


ponoc snowpark na kasprowym

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#3 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 September 2010 - 07:58

W Chrzanowie Lubelskim a dokładnie Chrzanów IV w tym sezonie mają odpalić Halfpipe i bordercross'a ale zobaczymy, czy im się uda i co z tego wyjdzie ;)

Załączone pliki



#4 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 September 2010 - 08:21

ponoc snowpark na kasprowym

mówisz poważnie czy sobie żartujesz? jakoś średnio widzę tam snowpark, jak wg TPN snowpark to tylko dziecinne wymysły złych chłopców z deskami którzy przyjechali w zimie zniszczyć bezcenne skarby tatrzańskiej przyrody...

W Chrzanowie Lubelskim a dokładnie Chrzanów IV w tym sezonie mają odpalić Halfpipe i bordercross'a ale zobaczymy, czy im się uda i co z tego wyjdzie ;)

a ten pajp to dla jakichś początkujących czy duży? są większe szanse żeby to ruszyło w tym roku, bo wspominałeś że w tamtym sezonie mieli problemy, choć przecież śniegu nie brakowało....
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#5 dabkin

dabkin

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 27 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 September 2010 - 11:28

Zgadza się, prawdopodobnie na Kaspro powstanie park. Krótkie info: link

#6 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 September 2010 - 12:02

to chyba spełni się marzenie większości snowboardzistów, których nie stać na wyjazd w Alpy tzn wysoka 3 na tle ośnieżonych gór...
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#7 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 September 2010 - 14:59

a ten pajp to dla jakichś początkujących czy duży? są większe szanse żeby to ruszyło w tym roku, bo wspominałeś że w tamtym sezonie mieli problemy, choć przecież śniegu nie brakowało....


Pajp będzie mały dla początkujących, nie jestem wstanie Ci teraz powiedzieć dokładnie jakiej wielkości ale nikt się też tam nie spodziewa superpajpa w każdym razie jak tylko będę miał jakieś nowe info to oczywiście wrzucę na forum,

Jeżeli chodzi o poprzedni sezon to problemem nie był śnieg (wszystko naśnieżane jest sztucznie) tylko deszcz :jupi2:

EDIT:

mam farta i udało mi się znaleźć wymiary pajpaDołączona grafika tylko to jest fotka z poprzedniego lataDołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik Aro edytował ten post 05 September 2010 - 16:59


#8 60thplace

60thplace

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisano 20 September 2010 - 14:00

podobno w Goldapi(to jest na polnocy polski :) ) mieli otworzyc w tym roku stok >1000m, jesli ktos ma jakies aktualne info to prosze o wrzutke :)

#9 eMeneMs1987

eMeneMs1987

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 35 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 26 September 2010 - 20:26

mówisz poważnie czy sobie żartujesz? jakoś średnio widzę tam snowpark, jak wg TPN snowpark to tylko dziecinne wymysły złych chłopców z deskami którzy przyjechali w zimie zniszczyć bezcenne skarby tatrzańskiej przyrody...


A może w końcu TPN poszedł po rozum do głowy, i stwierdził ze skoro na słowacji się da, to czemu u nas by nie można. Snowpark na takiej wysokości w polsce to spełnienie marzeń chyba każdego, jedynie żeby na Najlepszej górze w polsce zrobili naprawdę fajny park, to gwarantuje ze ludzi będzię masa i pewnie jedyny problemem będzie jeszcze dłuższe stanie w kolejce...

#10 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 September 2010 - 06:35

A może w końcu TPN poszedł po rozum do głowy, i stwierdził ze skoro na słowacji się da, to czemu u nas by nie można. Snowpark na takiej wysokości w polsce to spełnienie marzeń chyba każdego, jedynie żeby na Najlepszej górze w polsce zrobili naprawdę fajny park, to gwarantuje ze ludzi będzię masa i pewnie jedyny problemem będzie jeszcze dłuższe stanie w kolejce...


no niestety chyba jednak nie poszedł... w zeszłym tygodniu czytałem oświadczenie TPN, że ten wycofał się z pozwolenia, które wydał wcześniej o udostępnieniu szerszych terenów FR w okolicach Kasprowego...
trzymam mocno kciuki za park i mam nadzieję że będzie można tam wreszcie śmigać dłużej niż do marca i na konkretnych przeszkodach, ale na "przychylność" TPN bym nie liczył...
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#11 Kita

Kita

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 39 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 September 2010 - 23:07

Za to na Jaworzynie Krynickiej inwestycje już trwają, w tym roku ma być otwarte nowe, 4-osobowe krzesełko..

A co z Białką?
Nie przepadam za tym ośrodkiem, ale już chyba od tamtego roku na ich mapce wyciągów można zobaczyć trasę 14 i 15, które są planowanymi inwestycjami, ale ja bym się spytał na kiedy są one planowane? Wie ktoś?

#12 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 September 2010 - 19:35

Za to na Jaworzynie Krynickiej inwestycje już trwają, w tym roku ma być otwarte nowe, 4-osobowe krzesełko..

A co z Białką?
Nie przepadam za tym ośrodkiem, ale już chyba od tamtego roku na ich mapce wyciągów można zobaczyć trasę 14 i 15, które są planowanymi inwestycjami, ale ja bym się spytał na kiedy są one planowane? Wie ktoś?


No mam nadzieje, że te nowe krzesełka i nowa trasa 1100m rozładuje trochę korki przy gondoli. bo przyszło mi siedzieć kolejny sezon w Krynicy ;)

#13 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 September 2010 - 19:41

no to tej zimy to już Cię nawiedzę :) Nawet wczoraj z Avi gadałem żeby zrobic taki objazd po Polskich miejscówkach :))

#14 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 September 2010 - 19:46

no to tej zimy to już Cię nawiedzę :) Nawet wczoraj z Avi gadałem żeby zrobic taki objazd po Polskich miejscówkach :))


no to oczywiście wpadajcie miejscówka do spania jest ;)

#15 maly

maly

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 112 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 September 2010 - 21:20

no to oczywiście wpadajcie miejscówka do spania jest ;)



Niezły pomysł na długi i intensywny weekend :lolbounce:

#16 blumenmehl

blumenmehl

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 834 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 September 2010 - 13:43

no to oczywiście wpadajcie miejscówka do spania jest ;)


uwazaj bo zaraz cale adechade sie wbije na ta miejscowke :D

#17 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 September 2010 - 16:00

uwazaj bo zaraz cale adechade sie wbije na ta miejscowke :D


niestety ale ta miejscówka ma ograniczoną ilość miejscDołączona grafika

#18 blumenmehl

blumenmehl

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 834 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 September 2010 - 18:13

ja tam nie wiem jak inni :D ale jestem mala i wszedzie sie zmieszcze hihi :DDołączona grafika

#19 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 October 2010 - 07:10

ja tam nie wiem jak inni :D ale jestem mala i wszedzie sie zmieszcze hihi :DDołączona grafika

potwierdzam - nawet szafa wystarczy... :hahaha2:
no board no fun!

#20 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 October 2010 - 07:17

potwierdzam - nawet szafa wystarczy... :hahaha2:


no to luzik, szafę mam, tak więc miejsce dla blum się znajdzieDołączona grafika