Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Snowboardshop.Pl


12 odpowiedzi w tym temacie

#1 gr3gor69

gr3gor69

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 16 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 September 2010 - 14:10

Wszystko w jak najlepszym porządku!! Szybko, miło, przyjemnie.
Po złożeniu zamówienia (we środe wieczorem) następnego dnia (czwartek) dostałem telefon informujący mnie o złożonym zamówieniu i o tym, że paczka została wysłana.
W piątek ok 12 sprzęt u mnie w domu.
Polecam!

#2 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 September 2010 - 21:40

W niedziele zamówiłem kask, w poniedziałek telefon z potwierdzeniem dostępności towaru, tego samego dnia wysłałem też pieniądze, paczka wysłana we wtorek, dzisiaj ją już dostałem [poczta polska].

Polecam.
Dołączona grafika

#3 kadet

kadet

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 05 December 2010 - 19:53

No ja musze pochwalić chłopaków i dziewczynki ( bo z tego co kojarze to też są ;) ) strasznie ze snowboardshopu bo wywiązują się ze swoich zadań rewelacyjnie ;) Jest zamowienie - nastepnego dnia wysyłaja. Poczekaja na przelew, potwierdza. Widać ze się interesują.Dziewczyny chetnie doradza co kupić i czy warto. Czasem maja super promocje i naprawde warto !! Polecam serdecznie !

#4 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 December 2011 - 17:36

I mnie nie pozostaje nic, tylko pochwalić ten sklep i ekipę tam pracującą. Podejście wzorowe, zero zlewania klienta i bardzo miły kontakt, odpowiadają na każde pytanie o produkt. Po przelewie kasiorki (a i rabacik bezproblemowo dostałem o czym zostałem poinformowany telefonicznie) faktycznie chyba na drugi dzień towar jest wysyłany, po wysłaniu w następny dzień roboczy już doszedł.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony i tak samo bardzo polecam.
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#5 Kita

Kita

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 39 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 December 2011 - 22:46

Kilka stówek zostawiłem tam parę tygodni temu i dokładam pozytywa, tutaj, na forum, bo się jak najbardziej należy!

#6 olaffons

olaffons

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 23 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 March 2015 - 21:51

Jak opinie ostatnimi czasy? :)



#7 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 March 2015 - 20:18

olaffons - czy ty nie pracujesz w tym sklepie ? twoja znajomość Burtona i Oakleya na to jakoś wskazuje :)


  • Marcin07 i Krzysztof Androsz lubią to
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#8 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 March 2015 - 21:31

olaffons - czy ty nie pracujesz w tym sklepie ? twoja znajomość Burtona i Oakleya na to jakoś wskazuje :)

Załączone pliki


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#9 olaffons

olaffons

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 23 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 March 2015 - 22:00

Nic o nas bez nas...
Uwaga- nie, nie pracuję już od 3 lat w tym sklepie. Pytałem z ciekawości, gdyż polityka szefostwa co do prowadzenia sklepu i jego formy się lekko zmieniła i wybitnie mnie intrygowało jak obecnie jest postrzegana "marka" snowboardshop.pl i czy ta "metamorfoza" faktycznie pozostała bez oddźwięku w świecie parapeciarzy. :)
Zwłaszcza ciekawiła mnie opinia ludzi spoza kręgu moich znajomych, gdyż ich opinie znam.

Co do mojej znajomości kilku marek to nazwijmy to moim hobby.

Pozdr



#10 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 March 2015 - 08:40

Snowboardshop. Tam kupiłem pierwsze desiwo. Kiedyś był to sklep zajawkowy. Jak już byłem świadomym klientem podobało mi sie ze maja tez po sezonie dobre rabaty. Dziś maja duży wybór towaru jak na Wawe ale rabatów u nich dużych nie uświadczysz. Nawet stare desiwa wyceniają wysoko. Lokalizacja mnie wkurza bo nie ma gdzie zaparkować. Obsługa: zależy na kogo sie trafi ale pracują tam ludzie co śmigają wiec nie jest źle. Dużych zakupów tam już nie robię (słabe ceny) ale po pierdoły wpadam.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#11 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 March 2015 - 10:16

Nic o nas bez nas...
Uwaga- nie, nie pracuję już od 3 lat w tym sklepie. Pytałem z ciekawości, gdyż polityka szefostwa co do prowadzenia sklepu i jego formy się lekko zmieniła i wybitnie mnie intrygowało jak obecnie jest postrzegana "marka" snowboardshop.pl i czy ta "metamorfoza" faktycznie pozostała bez oddźwięku w świecie parapeciarzy. :)
Zwłaszcza ciekawiła mnie opinia ludzi spoza kręgu moich znajomych, gdyż ich opinie znam.

Co do mojej znajomości kilku marek to nazwijmy to moim hobby.

Pozdr

Bardziej ciekawą opcją jest szersze spojżenie - to jak w ogóle postrzegane są warszawskie sklepy i to co oferują. 


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#12 olaffons

olaffons

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 23 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 March 2015 - 11:20

Marcin, ja nie jestem tutaj od prowadzenia statystyk, nie jestem również analitykiem, więc to jak ogólnie są postrzegane sklepy w stolicy mnie nie interesuje.
Uważam,że przepis na dobry sklep jest czymś, co sprawdza się niezależnie od miejsca, w którym sklep się znajduje, byłem tylko ciekaw czy idea, jaką kieruje się w chwili obecnej mój były szef nadal krąży w orbicie mojego wyobrażenia o dobrym sklepie,czy też nie. :)



#13 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 March 2015 - 13:11

TY patrzysz jako osoba "wywodząca się ze Snow and Surf" a je patrzę jako Klient z Warszawy. Klient który ma za daleko do Bunkra i na Yahtklub, któremu pozamykano większość fajnych sklepów. Na tym tle Niepodległości (SnowboardShop) jest najfajniejszym sklepem multibrendowym. Nie kumam tam tej zajawy na buty salomona, ale kupić tam można thirty two, jako duży sklep multibrendowy jest na prawdę OK. Nie traktuję tego sklepu jako sklep Core'owy. 


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)