Skocz do zawartości




Zdjęcie

Z: Śmig


1 odpowiedź w tym temacie

#1 snowboarder

snowboarder

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 March 2010 - 23:46

Jest i śmig NW na krawędzi i ślizgowy, jak kto woli:). Sama jeśli jeżdżę śmigiem to raczej NW, bo tak mi łatwiej i odciążenie krawędzi przyspiesza jej zmianę;). Przy odciążeniu WN, to jest to tak szybkie, że właściwie WN staje się kompensacyjnym, tak uważam, ale jeśli ktoś ma inne zdanie, to chętnie posłucham:).


Ja też uważam, że są śmigi NW i WN, ale na tematy techniki wole się już nie wypowiadać. Ayshe uważaj, żebyś za ten post nie została nazwana adhanem tego forum albo trollem :) Ja już też miałem inne zdanie od kilku osób na tym forum na temat "skrętu ciętego jako przyśpieszającego" (w temacie Parę pytań technicznych - bo tak uważam)) i nie za fajnie się to skończyło... Pozdro.

No bardzo sprawnie działa cenzura... Może by tak offtopy innych użytkowników tez przenosić do kosza a nie tylko moje ? Każdy offtopuje jak mu się podoba a tylko moje posty się wyrzuca ?? Ja tylko ostrzegam nową użytkowniczkę. Mam nadzieję, że to przeczyta.

To już się pomału staje wnerwiające Panie JW.

#2 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 27 March 2010 - 08:37

nie musisz nikogo ostrzegac, bo nie ma po prostu takiej koniecznosci,

tylko ty mowiac o swoich przemysleniach i wnioskach obrażasz innych w sposob bardzej badz mniej oficjalny!

prowadzone sa tu rozmowy na rozny temat i nie wiem czy widzisz ale glownie twoje posty sa usuwane, za obrazanie dostales rowniez bana, pamietaj nie jestes tu najwazniejszy, tu kazdy jest rowny z wiekszym badz mniejszym zasobem informacji na dany temat np snowboardowy i nie zawsze masz racje, a z twoich postow wynika ze tak wlasnie myslisz!!

to forum nie jest moderowane w sposob bardzo radykalny jak na przyklad fora kibicowskie bo nie ma takiej potrzeby, ale nie wolno przesadzac!! nikt nie dostał bana na stałe, bylo moze 1 ostrzezenie, jest kosz wiec tematy rowniez nie leca w kosmos....mozna do nich wrocic....a nawet stworzyc pogawedke w smietniku tak jak sie stalo z offtopem na temat gier komputerowych....wiec nie pier**l ze jest cenzura!!!

jest porzadek a bynajmniej staramy sie zeby był!!

pzdr

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"