Skocz do zawartości




Zdjęcie

Pamiątki


23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vanessa

Vanessa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 450 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 23 February 2010 - 22:42

Każdy z nas nie raz upadł uderzył sie, miał operacje, itd.. Jak kto ma jakies zdjecia to wstawIac

Ja mam lewy piszczel poobijany w bliznaCh po skate nauce w skateparku, 2ślady wbicia w lewy piszczel pedału od roweru :) kolana potluczone od snowboardu, na prawej stopie 3blizny bo kiedys sie pokłóciłam z kuzynka i gola noga wybilam szklane drzwi xD blizny na palcach u prawej i lewej ręki scyzoryk sie zamknął xD ah na lewej stopie blizną bo weszłam w grube szkło, blizna po operacji wyrostka i skrętu jelit tzw kiszek

Chyba narazie tyle xD
Pacze i pacze.. I czas najwyzszy zrobic kolejna dziare

#2 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 23 February 2010 - 23:10

zero złamań i niech tak zostanie :)

blizna na czole - miałem 3 latka pierwszy wyjazd na narty, korytarz, 3-4 dzieci w tym ja, wyscig na korytarzu, zwęrzenie a ja będąc na prowadzeniu obrocilem sie do maruderow nie zauwazylem ze biegne w kant i jebut blizna wstrząśnienie mózgu i 60 km do szpitala :)

blizna na wardze - impreza, byłem na tyle madry zeby oborcić takie cus do bujania na druga strone szarpnalem i zamiast to do siebie rzyciagnalem przyciądnołem moją dębę do metalowej rury, efekt blizna i 2 przednie zęby wybite (mleczaki :) )

chyba tyle
Koko Jambo i do przodu! Bo świat jest piękny, a życie nie trwa wiecznie!

#3 blumenmehl

blumenmehl

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 834 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 February 2010 - 23:28

van tez mam blizne na lewej stopce bo booo tez weszlam w grube szklo mialam dwa szfy ! :) hehehe
blizne na lewej piszeli ( jak bylam mala wywrocilam sie na ruchomych schodach....)
lewa dlon w szynie
lewa noga w gipsie
jedno pogryzienie przez psa :)

#4 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 23 February 2010 - 23:33

Ja sobie na ostatnim sylwestrze spaliłem palec o piekarnik, blizne po wyrostku mam ale bardzo ładnie zszyte i prawie nie widać :) miałem kiedyś złamane żebro, bo mi się kierownica od roweru wbiła, poza tym w lecie całe ręce i nogi mam poharatane. W tym roku może będzie lepiej, bo nam boisko budują nowe, to może sztuczna trawa będzie :) Stopy mam ciągle odciśnięte i potłuczone, dlatego nie lubię grać na hali w piłkę...

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#5 Vanessa

Vanessa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 450 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 23 February 2010 - 23:37

Ha ha No mnie zwykle pytają w wakacje o te wszystkie blizny na nogach czy mnie ktoś nie bije przypadkiem:) Ale najbardziej bolesne to bylo wlasnie na desce i rowerze jak mi noga sie z szprychy wkrecila, kostki to zwichnięte i po wykręcane z 6razy prawa i lewa xD
Pacze i pacze.. I czas najwyzszy zrobic kolejna dziare

#6 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 23 February 2010 - 23:46

Ja kiedyś jak miałem aluminiowe pedały to tak mi się niekorzystnie zniszczyły, że miałem taki mega ostry kant, pewnego dnia wbił mi się dosyć konkretnie w nogę, krew się lała strumieniami ale obyło się bez szwów. Jako, że to było dosyć dawno a ja nóżek nie depiluję to nie widać w ogólę :)

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#7 northway24

northway24

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 February 2010 - 10:13

zlamany obojczyk-wywinolem orla biegnac do cholernego busa:/ mialo to miejsce kilka lat temu malo przyjemna kontuzja przez 2lata zero dzwigania prawa reka:D:D

wykrecone wszystkie stawy nadgarstkowe-myslalem ze potrafie latac na desce nie zaowazylem kolejnej muldy nio i upadlo mi si ecalym ciezarem ciala na otwarta reke:/3 tyg w gipsie(na studiach mialem fory bo biedny z reka w gipsie itd hehe)

rozciecie na luku brwiowym-zatrzymany przez krawedz stolu w wieku chyba 5 lat:D

obita kosci ogonowa -skutek deski rolek

blizna na prawej stopie -cholerne szkla:/

ogolnie kilka sladow na piszczelach od rowerku:D:D
www.labdud.pl dygestoria-i-meble-laboratoryjne,biurowe,hotelowe,recepcyjne i inne......

#8 Therion

Therion

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 136 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 24 February 2010 - 13:38

Blizna po szyciu głowy (metalowa huśtawka w dzieciństwie)
wybity nadgarstek i palec (futbol)
skręcona kostka (fristajlowy skejtbording :D)
dziury po wkrętach z pedałów rowerowych (fristajlowy downhill, dirt, street na BMXie ^^)

#9 utan77

utan77

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 February 2010 - 19:07

niecały rok - walnełam głową w metalowy pojemnik na węgiel ( po śląsku kułkastla ) - objaw który wystraszył pilnującą mnie wtedy babcie http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/cry.gif zaprzestanie chodzenia na 2 nogach pna kilka miesięcy :huh:
4 lata - kogut dziobnął mnie milimetry od oka + przeleciałam przez kierownicę rowerka i dostałam w tył głowy siodełkiem tegoż rowerka + o mały włos nie wyleciałam z jadącego pociągu ( jakaś pani mnie złapała jak wiem z opowieści )
5 lat - rozwalona pięta na rynnie ( na wysok.ściągna ) którą chciałam wytrzeć spleśniałą szmatą znalezioną pod schodami wejciowymi babcinego domu ( śląd mam do dzisiaj ) + skręcna noga wsadzona między szprychy od roweru ( półgips - boli do dzisia przy większym wysiłku )
6 lat - skręcony nadgartek na dziecinnej karuzeli w parku zabaw ( boli do dzisiaj jak za dużo lub za szybko pisze )

później podstawówka http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/cry.gif rozwaliłam noge ( górna częsć stopy ) na zardzewiałym gwoździu , walnełam podczas zabawy w ganianego w płyte z blachy nad nosem ( chyba mam do dzisiaj ślad ), niezliczone rany na kolanach ( znać conieo do dziś :P )

nlizna na prawej dłoni po ugryzieni przez własnego psa ( dłoń przebita kłem prawie na wylot ) zabawne że pies nazywał sie SETH http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/cool.gif ;D ( sama go tak nazwałam )

deska http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/cry.gif wyrżnełam na plecy ( utrudnione poruszanie się przez ponad miesiąc , żadnego schylania , szybszego chodzenia itp. ) , w 2009 dotałam choinką w oko ( jak gwałtownie je otworze przy budzeniu albo mocniej przetre , boli - musze zamknąć na chwile ) a ostatnio łokieć i środkowy palec ( 01.2010 były spuchnięte - boli do dziś jak coś niose cięższego )



pomijając niezliczone upadki z różnych miejs i wysokości http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/cry.gif więcej przejawów własnej głupoty chwilowo nie pamiętam 8)

SOS HUSKY

.

MAŁA i ZŁOŚLIWA :P


#10 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 24 February 2010 - 19:34

O, u mnie jeszcze odwarstwienie siatkówki w oku, jakbym sie pozniej zwrocil do szpitala moglbym być slepy na jedno oko. a przyczyną było prawdopodobnie skok do wody i cisnienie z tym zwiazane, ale to takie nie pewne, teraz ledwo na nie widze :huh:
Koko Jambo i do przodu! Bo świat jest piękny, a życie nie trwa wiecznie!

#11 lewy009

lewy009

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 144 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 February 2010 - 19:52

to ja tak w zerówce bawiłem się w kółko graniaste upadłem na plecy i obojczyk złamany:D
wiele blizn na kolanach od pinow (downhill na bike'u)
poobijane piszczele ( pilka nozna - ochraniacze jednak nie pomagaja):huh:
skrecony staw skokowy na meczu 2 razy w ciagu 2 minut zablokowalem mocny strzal i sie bylo skrecilo gipsik na 10 dni:D
na treningu podwinela mi sie noga i na chwile przestawila(przeszkoczyla) mi kosc w biodrze(bodajze kosc kulkowa to sie nazywa) skutek naciagniety miesien ciezko sie przekrecic z boku na bok i chodzenie o kulach generalnie zaje*****e nie przyjemne:D
Odbite nery gralem w pilke na betonie bylo mokro i sie poslizgnalem wywrota na plecy i nie bylo dobrze;d;d
blizna na rece - piekarnik jeszcze byl goracy:P:P

I jeszcze wiele pomniejszych gleb m.in. na snowboardzie:D
No Pasaran!!:P

#12 Therion

Therion

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 136 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 24 February 2010 - 20:03

O zapomniałem o nożu w stopie i patyku do pieczenia kiełbasek w drugiej stópce :0

#13 Vanessa

Vanessa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 450 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 24 February 2010 - 20:16

Ja ostatnio nie zauważyłam złapałam ręką balustrade podciagnelam sie. Wbił mi sie gwóźdź w palec i rozCielam na całej długości xD ładna blizna a gwóźdź wbił sie na 6mm

Cudownie:)


Utan rozwalilas mnie... Choinka w głowę xD

Ja ostatnio nie zauważyłam złapałam ręką balustrade podciagnelam sie. Wbił mi sie gwóźdź w palec i rozCielam na całej długości xD ładna blizna a gwóźdź wbił sie na 6mm

Cudownie:)


Utan rozwalilas mnie... Choinka w oko a la xD
Pacze i pacze.. I czas najwyzszy zrobic kolejna dziare

#14 utan77

utan77

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 February 2010 - 20:55

Van to w końcu choinką w głowe czy w oko ?? :)

No jakby nie patrzeć gałązka z kolcami wyratająca z choinki do część choinki więc http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/cry.gif choinką dostałam :)


Aaaa i zapomniałam , że jakby mnie mój wychowawca nie chwycił za rękę , rozjechało by mnie auto na koniec podstawówki ;D
( głupi to zawsze ma szczęście ... nooo , prawie zawsze :P )

SOS HUSKY

.

MAŁA i ZŁOŚLIWA :P


#15 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 24 February 2010 - 21:11

Mnie ostatnio prawie rozjechało auto jak wysiadałem z tramwaju, każdego kierowce, który przejeżdża przed zatrzymującym się na przystanku tramwajem bo "może jeszcze zdąży" powinno się wrzucać do Wisły!

Jeśli chodzi o choinki to na mojego psa w tym roku spadła, prawie wszystkie bańki się potłukły!


Van wrzuć może zdjęcie Twoich łapek :)

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#16 northway24

northway24

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 February 2010 - 00:20

przypomniala mi sie zapawa w indian oczwiscie luki wlasnej roboty szczaly z gwozdziami na koncach(co by sie ladnie wbijaly)nio i sie wbily;/nie wiem jak moj znajomy celowal ale poczulem ukucie nio i strzala wisiala wbita w moj policzek:D:D

wycieczka w klapeczkach po lesie gwodz wbity w piete(najsmieszniejsze ze lazilem tak pol godziny i nic nei czulem potem maly zonk;/
www.labdud.pl dygestoria-i-meble-laboratoryjne,biurowe,hotelowe,recepcyjne i inne......

#17 Vanessa

Vanessa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 450 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 25 February 2010 - 22:42

Jak oddadzą kompa bo jest w naprawie to wstawid foty moich blizn.

Chm ide obadać moje ciało i wyszukać blizn xD
Pacze i pacze.. I czas najwyzszy zrobic kolejna dziare

#18 northway24

northway24

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 37 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 February 2010 - 13:08

podobno blizny sa sexi:D
www.labdud.pl dygestoria-i-meble-laboratoryjne,biurowe,hotelowe,recepcyjne i inne......

#19 Vanessa

Vanessa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 450 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 26 February 2010 - 15:09

u kobiety ?? :D
Pacze i pacze.. I czas najwyzszy zrobic kolejna dziare

#20 brother

brother

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 51 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 February 2010 - 21:07

Jako dziecko "7 lat" wdrapałem się na kosza, usiadłem w obręczy, spadłem i złamałem prawy łokieć z przemieszczeniem - wsadzili mi drut do wyciągu :D . Potem na rowerze złamałem kość udową z przemieszczeniem oczywiście :-* - lewa noga o centymetr jest krótsza ;D . Potem były dwa nadgarstki i jeszcze kilka drobniejszych urazów. Podczas jednego maratonu rowerowego tak upadłem że do dziś nie mam czucia na skórze lewego biodra i lewym ramieniu (podziarane oczywiście) http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/cry.gif-\
Ostatnio na desce potłukłem żebra. Ledwo wstawałem z łóżka codziennie.
Mam nadzieję, że wyczerpałem limit.... :D