Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[GNU] Wasze opinie


9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 February 2010 - 21:49

To tak jak w temacie, ciekaw jestem opini forumowiczów aDECHAde na temat ich desiw. Fajnie by było gdyby się wypowiedziały osoby które miały te deski na nogach ;). Coś w nich musi być skoro z roku na rok zdobywają Good Wood w każdej kategori. Rozważam zakup i stąd potrzebne mi jakieś opinie które wezme pod uwage:)

#2 opt1c5

opt1c5

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 413 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 14 February 2010 - 14:51

Poczytaj wątek
http://adechade.com/...php?topic=347.0

#3 dizasterowydawid

dizasterowydawid

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 1 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 03 February 2011 - 20:03

deska jest za***ista na park jak i do puchu ma tak zwanego v rockera (banan)

#4 ucizze

ucizze

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 February 2011 - 20:19

deska jest za***ista na park jak i do puchu ma tak zwanego v rockera (banan)



Gnu i lIb to ta sama szkoła. Najlepiej zagadac da Marka Sąsiadka. Ale też maja być 13 testy w białce tatrzańskiej.

#5 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 February 2011 - 10:37

To tak jak w temacie, ciekaw jestem opini forumowiczów aDECHAde na temat ich desiw. Fajnie by było gdyby się wypowiedziały osoby które miały te deski na nogach ;). Coś w nich musi być skoro z roku na rok zdobywają Good Wood w każdej kategori. Rozważam zakup i stąd potrzebne mi jakieś opinie które wezme pod uwage:)


Deski są produkowane ręcznie, przez Mervin Manufacturing, firmę, która 5 lat temu pierwsza wprowadziła kształt banana do desek snowboardowych. Napisz jaki masz styl jazdy, poziom zaawansowanie,itd a moge Ci coś doradzić. Testy 12 lutego na Harendzie w Zakopanem i 13 lutego w Białce Tatrzańskiej.

#6 greg

greg

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 16 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 February 2011 - 17:31

To tak jak w temacie, ciekaw jestem opini forumowiczów aDECHAde na temat ich desiw. Fajnie by było gdyby się wypowiedziały osoby które miały te deski na nogach ;). Coś w nich musi być skoro z roku na rok zdobywają Good Wood w każdej kategori. Rozważam zakup i stąd potrzebne mi jakieś opinie które wezme pod uwage:)


faktycznie cos w nich jest ;) sam kupielm ostatnio park pickle mr11 ale jeszcze nie udalo mi sie przetestowac. wyjazd dopiero za 3 tyg i wczeniej nic konkretnie nie napisze ale po powrocie bede o tydzien jazdy madrzejszy.

pozdrawiam

#7 greg

greg

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 16 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 March 2011 - 21:29

faktycznie cos w nich jest ;) sam kupielm ostatnio park pickle mr11 ale jeszcze nie udalo mi sie przetestowac. wyjazd dopiero za 3 tyg i wczeniej nic konkretnie nie napisze ale po powrocie bede o tydzien jazdy madrzejszy.

pozdrawiam



jeszcze ciagle w trakcie katowania na Kotelnicy ale juz mam jakis na nia poglad. deska wiele wybacza, swietnie trzyma krawedz (magna chyba faktycznie czyni cuda). przyjemnosc z jazdy bardziej niz zadowalajaca. zaden ze mnie snow-kozak ale jestem mega zadowolony z zakupu i smialo moge polecic kazdemu, kto sie nad zakupem zastanawia.

#8 ucizze

ucizze

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 March 2011 - 17:37

jeszcze ciagle w trakcie katowania na Kotelnicy ale juz mam jakis na nia poglad. deska wiele wybacza, swietnie trzyma krawedz (magna chyba faktycznie czyni cuda). przyjemnosc z jazdy bardziej niz zadowalajaca. zaden ze mnie snow-kozak ale jestem mega zadowolony z zakupu i smialo moge polecic kazdemu, kto sie nad zakupem zastanawia.


Ja śmigałem na LIbie deska bardzo podbna. Dlamnie mega,i gadanie typu nie smiga na miękkim to lipa, deska dobra do wszystkiego ;D

#9 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 02 March 2011 - 20:26

Ja śmigałem na LIbie deska bardzo podbna. Dlamnie mega,i gadanie typu nie smiga na miękkim to lipa, deska dobra do wszystkiego ;D

ja smigaem na park picle i credit carbon i moge deseczki polecic,jezdza naprawde przyjemnie,czy magne czyni cuda to nie wiem,ja roznicy miedzy magne a traycyjna krawedzia nie poczulem(porowanie do signal omni)natomiast deska fajnie trzyma krawedz,switenie spisuje sie w parku.
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl

#10 greg

greg

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 16 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 March 2011 - 22:00

ja smigaem na park picle i credit carbon i moge deseczki polecic,jezdza naprawde przyjemnie,czy magne czyni cuda to nie wiem,ja roznicy miedzy magne a traycyjna krawedzia nie poczulem(porowanie do signal omni)natomiast deska fajnie trzyma krawedz,switenie spisuje sie w parku.


ja zmienilem voelkla z przed 4 sezonow na park picklea i smigajac ostatnio ponad tydzien po lodowisku na kotelnicy widze bardzo duza roznice w trzymaniu krawedzi. o trikacha nie bede sie rozwodzil, bo za cienki jestem, by bylo sie czym chwalic :rolleyes:

polecam z czystym sumieniem 8)

pozdro