Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Signal Og Flat 13/14


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 18 February 2013 - 12:41

Pozwolę sobie napisać moje wrażenia po przetestowaniu Signal OG Flat.

Deska:Signal OG Flat 155 13/14 Directional Twin
wiązania:flux distortion i k2 hurrithane.

Miejsce:Zagroń Istebna
warunki:ubita, twarda trasa,

Pierwsze wrażenia po jeździe na OG to jak dla mnie deska idealna.Średnio-twarda, dość wymagająca i bardzo mocnym popie.Nie jest to na pewno deska dla początkujących jak i tych, którzy szukają deski do nauki flacenia.
OG prowadzi się w skręcie bardzo dobrze,stabilna przy szybkiej jeździe na wprost jak i na krawędzi.Inicjowanie skrętu bez zarzutu zarówno na swoją nogę jak i na sw.Bardzo szybkie i płynne wejście na krawędź.Jednak najbardziej mi do gustu przypadł pop tej deski i kolosalna moc jaką oddaje w czasie wybicia.Skacze się na niej mega przyjemnie i wybacza niedokładne lądowania w odróżnieniu od rockerów.W moim odczuciu to deska dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych riderów, którzy lubią poskakać i pojeździć na krawędzi, jak również poflacić na stoku.Deska nie gnie się jak papierek,ale spokojnie można na niej wykonać wszelkiego rodzaju flat triki z wykorzystaniem popu deski, wybycia, rotacje itp jak najbardziej.Posmarować też można jednak wymaga już większej wprawy i siły, nie jest to bynajmniej naleśnik do smarowania po stoku.
  • Joszu lubi to
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl