Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Gnu Street Series


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 October 2012 - 19:56

Ogólnie jeżdże dla Lib Techa,ale dziś wybrałem się na Kubalonkę pojeździć z miejscowymi na rurach i wziąłem ze sobą Gnu Street Series, najbardziej mięką deskę ze stajni Mervin Mfg.

Sam jiberem nie jestem,styl jazdy mam bardziej pipowy i pod skocznie. Inaczej mowiąc nie stoję tak lekko na desce jak mistrzowie rurek i boxow.

Na miejscu okazało się,że jest dość duża rura pcv z nie za prostym najazdem, który wymagał pompowania.
Ógólnie jak na pierwszy dzień to nie szło źle,ale a propo deski...

Jest bardzo mięka, ale choć wychowany na dość agresywnych deskach nie miałem problemu z wysokim ollie normalnie i na switch. Do tego samo pompowanie też bardzo pozytywnie, jak na deskę,która ma flex bodajże 5.
Magne-Traction wogole nie przycinała na rurze. Najbardziej podobało mi się to,że poprzeczna twardość deski pozwala na rurze na zejścia typu 360. Tzn, spokojnie można tułów przekręcić do bs3/switch bs 3 ala Joe Sexton i deska tak mocno nie przenosi naszych zachwiań przez co nie spadamy z rury.
Nie jeździłem na stoku,ale sam fakt,że jest Magne jest gwarantem,że będzie conajmniej ok.
Jako,że talentu do rur nie mam, a młody też już nie jestem, większość dzisiejszych trików siadło dzięki właśnie tej desce.
Idealny flex by dać dobre ollie, a przy tym wybaczyć błedy i wygiąć się do pressa na railu. Do tego nawet na lodzie da sobie radę. Polecam deskę i samą miejscówkę. Tam już zima się zaczeła i bez względu na pogodę miesjcowi jeżdżą codzennie...

#2 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 October 2012 - 20:08

Gdzie jeżdżą w październiku ? Przecież ledwo popruszyło. Jest jakiś stok czy tylko kilka przeszków w parku ?

#3 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 October 2012 - 20:29

Osiedle Kubalonka, są drogowskazy jak jedziesz od Wisły. Jest tam rozpęd z podkładem igielitowym. Do tego jak dosypie, jest ogromny drop, bramka i jeszcze pare gadżetów. Nazwałbym to takim mini parkiem. Ja na pierwsze dni jazdy, to mozna się zajarać...

#4 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 October 2012 - 20:57

Od jutra mam reszte miesiąca wolną może się skuszę - chociaż w parkach jestem kompletnym amatorem...