Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Spodnie Ride


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamilos

kamilos

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 111 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 21 October 2012 - 20:51

czy ktoś ma jakieś doświadczenia odnośnie jakości, żywotności, membran???

#2 mb_1897

mb_1897

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 October 2012 - 21:03

Ja użytkuje od 2 sezonów jakiś podstawowy model 10/5. 20 dni na stoku plus zimowe jazdy quadem. Co do jakości to nie mam zastrzeżeń. Przemokły mi raz na tyłku, jeździłem w deszczu i woda zbierała się na kanapie. Nie mam porównania do innych marek, bo poprzednie to były jakieś noname'y.
pozdro!

#3 pietia

pietia

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 28 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 October 2012 - 22:14

Ja użytkuje od 2 sezonów jakiś podstawowy model 10/5. 20 dni na stoku plus zimowe jazdy quadem. Co do jakości to nie mam zastrzeżeń. Przemokły mi raz na tyłku, jeździłem w deszczu i woda zbierała się na kanapie. Nie mam porównania do innych marek, bo poprzednie to były jakieś noname'y.
pozdro!


ja bardzo podobnie, może oprócz tego quada :D
Również któryś z podstawowych modeli 10/5, jeżdżone głownie w typowo polskich-zmiennych warunkach. Jakość w porządku, materiał przyjemny. Po 2 latach jedyne co się stało to odkleił się znaczek z logo na tyłku, więc żywotność również bez zastrzeżeń. Moje nigdy nie przemokły ( też jeździłem w deszczu, ale nie na kanapie :P ).

#4 xmazix

xmazix

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 71 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 October 2012 - 13:28

Co do spodni to podobne wrażenia jak panowie powyżej, a sporo nimi szorowałem po stoku w trakcie nauki :D Przemokły raz, ale wtedy to się zdarzały kałuże na stoku i generalnei wiosenna pogoda. Jedyny minus, widocznie miałem pecha, to szew rozpruty na długości kilku cm...