Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Gdzie Na Ferie Prywatnie?


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 zgaju

zgaju

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 34 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 October 2012 - 17:51

Witam, mam pytanko. Chciałbym ze znajomymi wybrać się na deskę we ferie, ale prywatnie.
Mam kilka pytań.
W jakie miejsce najlepiej się wybrać, dojazd pociągiem lub busami. Czy wgl. jest to możliwe, chodzi mi oczywiście zagranicę, o Słowację, może Czechy? Nie bardzo się orientuje gdzie śnieg będzie na 100% Bo nigdy za granicą nie byłem na desce, Alpy odpadają bo fundusze ograniczamy do minimum. Wystarczy nam domek, prąd i do 2-3km do wyciągów, no i śnieg :)

Może ktoś z was kiedyś był na takim wypadzie za granicą, jeżeli nie, to podpowiedzcie gdzie w PL powinny być warunki i warto się wybrać.
Jeżeli nic nie znajdziemy, to chyba wybiorę białkę tatrzańską.

Pozdrawiam ! :)

#2 tomas

tomas

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 32 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 November 2012 - 09:08

Zachodnie Sudety,
Kiedy planujesz wyjazd?

#3 zgaju

zgaju

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 34 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 19 November 2012 - 23:42

8 luty 2013 :)

#4 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 20 November 2012 - 10:26

Jak słowacja to chopok choć przy ograniczonych funduszach to pewnie odpada bo za ski passy ceny są juz alpejskie a i z noclegiem bisko tez ciezko za rozsądne pieniądze. Czechy to Pec i jańskie mi sie podobały i ceny całkiem przyzwoite. Choć Jak nie dużo kasy to wybrałbym naszą czarną góre w lutym w zeszlym roku byly spoko warunki a ceny ok. Jestem z WLKP więc ten rejon mam już dosyć oblatany:)

#5 Molek

Molek

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam III klasę SITS PZS

Napisano 20 November 2012 - 15:33

Ja też polecam czechy, harrahov albo rokietnice nad jeziorem. Ceny bardzo przystepne jak nie potrzebujecie luksusów. Jedzenko i piwko w barze raczej tanie i mega smaczne. uwielbiam czeskie bary