Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Flex Deski


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Snp

Snp

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 570 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 February 2012 - 18:30

Hej.
Jest szansa ocenic jaki dana deska ma flex ?
Sprzet na ktorym jezdze zostal odkupiony wieki temu od kumpla. Niestety nie znam parametrow deski a przydaloby sie pare informacji poniewaz planuje zakup nowej i tak mialbym jakies porownanie :)

Szukalem na stronie Limited 4 you ale jakos nie potrafie doszukac sie modelu ktory posiadam.

Użytkownik Snp edytował ten post 19 February 2012 - 18:37


#2 krzepnik1

krzepnik1

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 69 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 February 2012 - 23:00

Wydaje mi sie ze bedzie problem. Jedynie to tak na oko :D wez sobie jakas deske w skepie ( taka ktorej znasz flex ), poloz sobie tail na bucie i naciskaj reka gdzies miedzy wiazaniami, na srodku deski :D potem wez sobie w domu swoja deske i zrob to samo :D i juz bedziesz mial jakies porownanie :D

#3 Buchta

Buchta

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 February 2012 - 11:13

To mu fest doradziłeś... :) Jak wejdzie do sklepu gdzie bedzie LibTech i weźmie Box`a albo Banane to se fest ponaciska :)

#4 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 February 2012 - 11:21

wrzuć jakiś filmik jak wyginasz tą deskę i będziemy oceniać :)

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#5 Snp

Snp

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 570 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 February 2012 - 11:26

wrzuć jakiś filmik jak wyginasz tą deskę i będziemy oceniać :)

Na takie metody jak opisales wyzej wpadlem sam hehe ale jakos ostatnio nie mialem okazji deptac desek w sklepie :P
Co do filmiku to na chwile obecna bedzie maly problem ale postaram sie cos ogarnac :)
Po prostu myslalem ze tacy Prosi jak Wy maja jakies tajemne sposoby na tego typu problemy :P
Dzieki :)

#6 Buchta

Buchta

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 February 2012 - 12:52

Podaj długość deski na której jeździłeś, twój wzrost, wagę, numer buta, umiejętnosci ( w skali 1-10 gdzie 10 to Travis wiec jak mi napiszesz 8 to wiesz co się będzie działo :) i do czego deska będzie używana: stok, raile, loty itd. I jeszcze jedna kwestia: ilość szmalcu którą masz do wydania.

Użytkownik P_Buchta edytował ten post 20 February 2012 - 13:20


#7 k3nap

k3nap

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 41 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 February 2012 - 18:23

Hej.
Jest szansa ocenic jaki dana deska ma flex ?
Sprzet na ktorym jezdze zostal odkupiony wieki temu od kumpla. Niestety nie znam parametrow deski a przydaloby sie pare informacji poniewaz planuje zakup nowej i tak mialbym jakies porownanie :)

Szukalem na stronie Limited 4 you ale jakos nie potrafie doszukac sie modelu ktory posiadam.


Moja dziewczyna miała damską deskę tej firmy dokładnie model Limited4you MX4 betty (albo MX3) 145 cm w kązdym razie topsheet fioletowy z jakąs palmą, a ślizg biały. Kupiła ją na przełomie 2005/2006 z tego co mówi. Przed poprzednim sezonem kupowała nową deskę i tez szukałem info na temat L4you i znalazłem pdf, w którym było, że to deska AM i flex 5. Jak na nią wsiadłem to wydawała mi się mega sztywna, jeżdziłem wtedy na Volkl Dash 2008/2009 (flex producenta chyba 4) i dla porównania miałem jeszcze deskę Atomic Pivot (flex 5). Z tych wszystkich desek zdecydowanie najsztywniejsza była deska L4you potem Volkl i najbardziej miękka Atomic.

P.S.
Tutaj znalazłem pdf z 2006 ale niestety inny niż kiedyś http://www.winterspo...U 2006-2007.pdf

Użytkownik K3naP edytował ten post 20 February 2012 - 18:26


#8 Snp

Snp

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 570 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 March 2012 - 14:10

Podaj długość deski na której jeździłeś, twój wzrost, wagę, numer buta, umiejętnosci ( w skali 1-10 gdzie 10 to Travis wiec jak mi napiszesz 8 to wiesz co się będzie działo :) i do czego deska będzie używana: stok, raile, loty itd. I jeszcze jedna kwestia: ilość szmalcu którą masz do wydania.

Twoja wypowiedz brzmi jakbys mi oferowal inna deche hehe :D Ale spoko jakby to mialo pomoc to prosze:
- wzrost 177
- waga - nie wiem ale grubas - ze 95 bedzie :P
- but 45
- ciezko jest okreslic swoje umiejetnosci hehe ale obstawiam 3/4
- deski uzywalem w sumie do wszytskiego poczawszy od nauki jazdy po puch, snow parki, skoki + wyginanie desiwa (a wlasciwie proby manuali :) )

I jeszcze jedna kwestia: ilość szmalcu którą masz do wydania.

Nie wiem jak rozumiec ta czesc wypowiedzi ? Masz do zaoferowania cos ciekawego :) ? Kasa ? Kasa to nie wszytsko wiec slucham oferty :D

PS. Sry za spozniony zaplon w odpowiedzi :) Topic mi "uciekl"

Użytkownik Snp edytował ten post 07 March 2012 - 14:13