Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[Lib Tech] Skunk Ape C2Btx 165


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 February 2012 - 18:07

W dniu dzisiejszym postanowiłem wybrać się do Wisły Cieńków aby przetestować coś z deseczek Lib Techa lub DC , Mróz był jednak tak duży (-22,5 ) że objechałem tylko jedną deskę bo najnormalniej w świecie ręce mi odmarzały jak kręciłem wiązania :D

Tym razem był to Lib Tech Skunk Ape 165 na sezon 2013 .

Dokręciłem wiązki i w drogę , pierwsze szusy oczywiście pełna kontrola co bym ogarnął desiwko , ale nie jest łatwo , ślizg jest tak szybki że ciężko ujarzmić bestię . Pierwsze skręty większa prędkość i …. gleba :D

No nic trzeba sobie przypomnieć jak się jeździ z Magne Traction , przerabiałem to już we Francji na Dark Series . Deska nie jest łatwa co trzeba sobie szczerze powiedzieć , ale kolejnych kilka skrętów i już wiem ocb .
Pierwsze słowa jakie padły do Marka Sąsiadka brzmiały mniej więcej tak „ K….. jest ogień !!!„ :D

Kilka pierwszych kontrolnych zjazdów dało poczucie pewności więc pozwoliłem sobie na chwile szaleństwa , Wspominałem że ślizg jest mega szybki ,a na tym betonie krawędzie MT sprawdziły się doskonale , przyczepność bardzo dobra przy dużych prędkościach , na płaskim odcinku deskę prowadziłem na ślizgu i nie odczułem dziwnych zachowań . Jak do napinki deska znakomita

Desiwko niby o przeznaczeniu FS, ale dla mnie troszkę za sztywna , nie tylko ja miałem takie odczucie ( na jeden zjazd dałem kumplowi który ogarnia temat ), także jakieś flattricki nie przychodziły mi z łatwością , może to też długość 165 cm dała mi się we znaki .
W parku deski nie testowałem ponieważ na hopę która tam jest bez kasku się nie wybiorę bo umiejętności nie te żeby mieć pewność że wyląduje na desce , a nie jak w Austrii na głowie :P

Deska jak najbardziej już dla ogarniających temat , szkoda że miałem ją tylko 1 dzień bo myślę że po 2-3 dniach jazdy wycisnąłbym o wiele więcej bo desiwko ma możliwości.

Kolejna deską do testów będzie prawdopodobnie coś ze stajni DC także niebawem kolejna relacja.

Załączone pliki

  • Załączony plik  lt.jpg   319.17 KB   37 Ilość pobrań

Użytkownik Jaceksp edytował ten post 04 February 2012 - 18:09