Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Jak Usunąć Zabrudzenia Z Rdzy


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Faraaa

Faraaa

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 45 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 28 January 2012 - 13:48

Witam. Dziś byłem sobie pojeździć w parku. Gdy chciałem wskoczyć na boxa to krawędź mi się zachaczyła i przejechałem po boxie. Gdy wstałem to zobaczyłem że mam kurtkę brudną z rdzy. Próbowałem wyprać w pralce ale nic to nie dało i dalej jest plama. Czy znacie jakieś skuteczne pomysły na usunięcie rdzy z kurtek i spodni. Pewnie mi napiszecie abym jeździł w jakimś dobrym parku a nie jakimś własnej roboty, Ale to niestety stało się na Julianach i nie polecam 1 boxa po lewej. Kolega też jest trochę z rdzy. Prosze o skuteczne sposoby usunięcia rdzy.

#2 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 January 2012 - 15:35

Witam. Dziś byłem sobie pojeździć w parku. Gdy chciałem wskoczyć na boxa to krawędź mi się zachaczyła i przejechałem po boxie. Gdy wstałem to zobaczyłem że mam kurtkę brudną z rdzy. Próbowałem wyprać w pralce ale nic to nie dało i dalej jest plama. Czy znacie jakieś skuteczne pomysły na usunięcie rdzy z kurtek i spodni. Pewnie mi napiszecie abym jeździł w jakimś dobrym parku a nie jakimś własnej roboty, Ale to niestety stało się na Julianach i nie polecam 1 boxa po lewej. Kolega też jest trochę z rdzy. Prosze o skuteczne sposoby usunięcia rdzy.


byyyłoooooo
http://adechade.com/...ne-zabrudzenia/

nikt ci tu nie powie żebyś jeździł na dobrym parku bo liczy się zajawka a gdzie to robisz to twoja sprawa :) a lokalne miejscówki są wysoko cenione :)

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: