Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[Stepchild] Simon Chamberlaine Pro 15?


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 January 2012 - 12:15

ello...
bardzo pozytywne zaskoczenie... porządne trzymanie krawędzi, stabilnie na krechę, sprężyna pod nogą... nawet w tym świeżym śniegu, który nam walił w niedzielę na tdv3 dawała radę na polanach (chociaż smarowania mocno brakowało)... niestety 4h, które na niej spędziłem to za mało... znacznie za mało... <_<
zaawansowana deska fs, hopy, spora prędkość, zabawa w parku... jeśli takiej deski szukasz, to zerknij na SC PRO!!!
:bag:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#2 superman6

superman6

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 11 January 2012 - 13:43

ello...
bardzo pozytywne zaskoczenie... porządne trzymanie krawędzi, stabilnie na krechę, sprężyna pod nogą... nawet w tym świeżym śniegu, który nam walił w niedzielę na tdv3 dawała radę na polanach (chociaż smarowania mocno brakowało)... niestety 4h, które na niej spędziłem to za mało... znacznie za mało... <_<
zaawansowana deska fs, hopy, spora prędkość, zabawa w parku... jeśli takiej deski szukasz, to zerknij na SC PRO!!!
:bag:



Zakupiłem u Marcina właśnie ten model, ale niestety nie miałem jeszcze okazji przetestować, dopiero na początku lutego wybieram się "testy" także ciekaw byłem opinii innych... Podziękował :)
Visca el Barca "W porównaniu z tym, jak się umiera, to, jak się żyje, nie jest zbyt ważne. A jednak o tym, jak się umiera, decyduje to, jak się żyje." Haruki Murakami

#3 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 January 2012 - 22:44

Tegporoczny model jest kompletnie przekonstruowany w sosunku do modeli z poprzednich sezonow. Cieszy mnie zbierznosc opinii w sttosunku do wlasnych odczuc i tego co pisza na innych forach
Niestety nie dowiezlismy dlugosci krotszch a to za sprawą pewnych testerow ktorzy...
Dlugosc 157 to w rzeczywistosci 159, a jesli Szymona kojarzycie z jibbem to zdziwicie sie ta deska. Nie kupujcie jej z mysla o rurkach

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#4 Qb4

Qb4

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2012 - 12:01

http://proboarder.pl...2012-deski.html

Czy o tej desce mowa? jak by się sprawowała w butter'kach? bo do tego szukam dechy i jestem zagubiony.

#5 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2012 - 13:19

Do butterków to raczej coś bardziej miękkiego. Obadaj np. academy rythm RC, Arbor Draft, Singnal Park Rocker itp.

#6 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2012 - 14:01

Do butterków to raczej coś bardziej miękkiego. Obadaj np. academy rythm RC, Arbor Draft, Singnal Park Rocker itp.

no to jeśli rzucasz park rockera to napewno nie rythm tylko propaganda :)

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#7 Qb4

Qb4

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2012 - 14:28

dzieki za odpowiedź :) nie wiem czy tutaj mogę ale jaka różnica między Rythm'em a Propagandą? Która bardziej miękka?, która ew. bardziej uniwersalna :)?

#8 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2012 - 15:11

no to jeśli rzucasz park rockera to napewno nie rythm tylko propaganda :)

...jaka różnica między Rythm'em a Propagandą?


No właśnie, dlaczego nie Rythm RC tylko Propaganda ? Jaka jest różnica ? Na Propagandzie nie jeździłem, na Rythmie tak i jak dla mnie gięła się potężnie :)

Użytkownik retro edytował ten post 15 January 2012 - 15:13


#9 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2012 - 16:18

propaganda jest jeszcze miększa od rythma i dlatego ją bym dał do tego zestawienia. O ile rythm jest średni to propaganda jest bardzo mięciutka.

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#10 JaMMiQ

JaMMiQ

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2012 - 17:06

propaganda zdecydowanie :)
ja powiem tak - od dłuższego czasu przymierzałem się do rythma - ale jak wsiadłem na propagande to tak już zostało :D
zarówno jazda jak i zabawa mnie lepiej wychodziła na bardziej miękkiej propagandzie :)

#11 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2012 - 21:37

Panowie ale to rocker i to rocker na calej dlugosci wiec na butterki daje rade jak kazdy rocker o srednim flexie natomiast zwracam uwage ze to nie jest miekka jibowka w stylu garage rocker. Deska jest bardzo uniwersalna.

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)