Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[Voelkl] Stroke 12


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przybyl

Przybyl

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 17 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 January 2012 - 16:10

Witam, planuje zakup tej deski, lecz przed kupnem chciałbym posłuchać opinii rożnych ludzi. Jako, iż zakończyło się Test Drive vol 3 pewnie wielu z was objeździło tą deseczkę. Niestety nie miałem okazji tam być i sam przetestować. Powiedzcie co o niej sądzicie ;)

#2 camperbus

camperbus

    Nowy na forum

  • Instruktorzy
  • 32 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 09 January 2012 - 13:00

Witam, planuje zakup tej deski, lecz przed kupnem chciałbym posłuchać opinii rożnych ludzi. Jako, iż zakończyło się Test Drive vol 3 pewnie wielu z was objeździło tą deseczkę. Niestety nie miałem okazji tam być i sam przetestować. Powiedzcie co o niej sądzicie ;)


Jak dla mnie deska która jest nie tylko na pierwszy raz ale spokojnie daje radę z jazda na krawędzi. Jest dość stabilna nawet przy wiekszych prędkościach.
Polecam jako deska dla początkujących i średnio zaawansowanych. Na filmikach volkla widziałem że daje też radę jako deska fs
Surfers on Tour

#3 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 January 2012 - 13:18

Może najpierw zaznajomisz tych ludzi ze swoimi umiejętnościami, tym czego oczekujesz od deski i jak chcesz jeździć, bo wywróżyć co komu pasuje po prostu się nie da.
There's a natural mystic blowing through the air ...

#4 Przybyl

Przybyl

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 17 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 January 2012 - 20:53

Może najpierw zaznajomisz tych ludzi ze swoimi umiejętnościami, tym czego oczekujesz od deski i jak chcesz jeździć, bo wywróżyć co komu pasuje po prostu się nie da.


Jazda ogólnie na krawędziach, większe prędkości, nauka jakiś tricków, hopki. Snowparków nie przewiduję na obecną chwilę, bo w miejsce gdzie jadę taki nie występuje, jakieś hopki pewnie będą. W przyszłości chciałbym pojeździć trochę w SP- nauka.

#5 Joszu

Joszu

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1257 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 January 2012 - 10:45

Jazda ogólnie na krawędziach, większe prędkości, nauka jakiś tricków, hopki. Snowparków nie przewiduję na obecną chwilę, bo w miejsce gdzie jadę taki nie występuje, jakieś hopki pewnie będą. W przyszłości chciałbym pojeździć trochę w SP- nauka.

A jak wyglądasz z umiejętnościami na tę chwilę i jakie masz wiązki ?
There's a natural mystic blowing through the air ...