Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[Pathron] Sensei


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 January 2012 - 11:20

Marka Pathron zadebiutowała w tym sezonie z bardzo przyzwoitą deseczką FS , na kolejnych testach w Krynicy ” Test Driwe 3 „ pojawiły się już nowe modele na sezon 12/13 , a wśród nich Pathron Sensei . Miałem możliwość przetestować deseczkę o długości 161 W .

Co do samej grafiki na desce to bardzo fajna różnokolorowa , taka akurat w sam raz :D
No ale nie samą grafą człowiek żyje także dopinamy wiązki i jak zwykle fluxy ( dzięki Morgan za części :) ) no i w drogę .

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne deseczka sztywniejsza coś jak Core , ale pasy carbonu z kewlarem zrobiły swoje , pop bardzo dobrze oddaje , deseczka fajnie sprężynuje . Delikatny rockerek przy jeździe nie zauważalny jak dla mnie , ale już przy flat trickach pomocny :)
Co do trzymania krawędzi to nie mam się do czego doczepić , miejscami był beton na stoku , ale deska trzymała bardzo dobrze , wejście w skręt nie naganne , tak naprawdę to byłem bardzo zdziwiony że deska ma takie fajne właściwości jezdne i zamiast testować dalej już do końca dnia zostałem przy tym sprzęcie :) ( wcześniej przetestowałem K2 Raygun ) . Na tym samym modelu śmigał też Aro i mówił coś o szukaniu krawędzi na płaskiej desce , najbardziej odczuł to na orczyku , ja nie miałem takich doznań , desiwko prowadziło się jak dla mnie idealnie.

Podsumowując mogę pogratulować producentowi że po wprowadzeniu kilku zmian dotarł w końcu do punktu w którym może śmiało konkurować z deskami z wyższej półki .
Deska jak dla mnie spisywała się bardzo dobrze i śmiało mogę polecić ją osobą średniozaawansowanym , do deski nie musiałem się przyzwyczajać także i początkujący dadzą radę a jej właściwości na pewno wpłyną na ich szybki progres.

Więcej o tej desce można będzie poczytać na www.adechade.com , gdyż kilku kolegów testowało ten sam model i ich opinie na pewno będą cenną wskazówką .

Załączone pliki

  • Załączony plik  sensei.jpg   142.48 KB   142 Ilość pobrań

Użytkownik Jaceksp edytował ten post 08 January 2012 - 11:21


#2 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 January 2012 - 11:33

w końcu jaco skończył i pojechał do domu... więc ja wsiadłem na sensei'a...
napiszę krótko: sensei będzie w mojej opinii ogromną konkurencją na rynku dla desek fs dla średnio zaawansowanych...
zgadzam się z wszystkim co powyżej napisał jaco... od siebie dodam tylko, że po namierzeniu garba pod słupem, który dał naturalną S'kę 4-5m, lądowanie przebiega bezboleśnie z nadzieją, że na M'ki czy L'ki, można lecieć na pełnym furkocie... sensei nie jest też naleśnikiem, ale smarowanie bez większych problemów... też się da...
jeśli chodzi o grafikę, to co prawda o gustach się nie dyskutuje, imo top jest taki sobie, za to ślizg podoba mi się bardzo... :terefere:

ogólnie: deska godna polecenia dla rider'ów, którzy już coś potrafią i chcą to pchać w kierunku fs... ta deska na pewno nie będzie ich ograniczać...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#3 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 January 2012 - 15:18

niedługo zapodam pełny test z opisem deski snowboardowej Pathron Snowboards Sensei 2013 Freestyle w rockerze 151cm na stronie Summit Snowboard Squad....

oczywiście muszę najpierw zebrać siły :D

http://www.youtube.com/watch?v=2j_C03qnhXY&feature=youtu.be

  • Jancio Wodnik lubi to

#4 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 January 2012 - 15:20

Po cieniu wnioskuję że ja byłem operatorem hahaha :D
  • Arec lubi to

#5 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 January 2012 - 21:14

Po cieniu wnioskuję że ja byłem operatorem hahaha :D


Ciebie się nie da ukryć :)

a tutaj... ;)

Dołączona grafika



#6 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 21 November 2012 - 15:51

ej no..... ladny filmik ale prosze o info ze to testowano podczas TD :P

a przy okazji ... wlaśnie zamówiłem u Marcina 154 dla Kaspiego :)

pzdr

JW

.......... ......... ............. ...................

kropki !!! wracać mi tu !!! znowu sp***doliły .. Dołączona grafika


#7 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 November 2012 - 22:57

I

ej no..... ladny filmik ale prosze o info ze to testowano podczas TD :P

a przy okazji ... wlaśnie zamówiłem u Marcina 154 dla Kaspiego :)

pzdr

JW


Idealnie...:D

Niech tylko Kaspi pamięta o smarowaniu, jej ślizg spiekany wymaga, częstego smarowania :P

Pozdro..

#8 santaclaus

santaclaus

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 6 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 February 2013 - 22:54

sprzęt:
pathron sensei 154 cm
raven s250
burton moto 43

deska jak dla mnie świetna. wybaczyła mi na stoku wiele błędów, jest szybka tak jak ktoś już gdzieś wspomniał może nawet w tym wątku!!!(chyba kwestia psychiki aby jechać jeszcze szybciej :P). sprawdziła się w lekkim puchu( nie wypuszczałem się poza trasę, śmigałem na poboczu, po cało nocnych opadach śniegu) jak i na twardym.

czy dla średnio zaawansowanych ? w tym roku miałem najdłuższy wyjazd w życiu na deskę - całe 5 dni na stoku :) przez dwa ostatnie sezony zaliczyłem dwa wyjazdy weekendowe, na pierwszym z nich miałem instruktora na 2h żeby mnie nauczył podstaw.Więc średnio zaawansowany to za dużo powiedziane.
Jest to moja pierwsza deska lecz spisała się znakomicie. wiem, że da się z niej wycisnąć znacznie więcej ( za rok na 100% wypad ze szkoleniem) i to mi się w niej podoba. Kupowałem z zamiarem posiadania deski na dłużej nawet po zdobyciu lepszej techniki oraz umiejętności i ta deska to był strzał w dziesiątkę.

co do design'u dla mnie bomba, najciekawsza deska na stoku, i na pewno się wyróżnia, nie nudzi się.
buty miękkie , miałem wrażenie, że wraz z s250 aż zbyt miękkie aby fajnie pośmigać na Sensei'u. system wiązań spisał się doskonale i szczerze polecam.
Pozdr.