Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[ Newer Summer ] Legacy 163


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 May 2011 - 17:45

Kolejną deską jaką przyszło mi przetestować był sprzęt z najwyższej półki czyli NS , dzięki uprzejmości Praxxa mogłem na tym cudzie techniki pośmigać ale czy cudzie ??
No cóż oczekiwania co do tej deski były bardzo duże , już nie mogłem się doczekać kiedy założę NS-a na nogi i zacznę walić duble corki :hahaha2: , jeszcze podjarany tym że Mike uważa swojego SLa za najlepszą deskę na świecie , a przecież to to samo to możecie sobie wyobrazić że nie mogłem przespać nocy , bo cały czas myślałem co będę na tej desce wyprawiał....

Wieczorkiem smarowanko , cyklinka , szczoteczka , koreczek deska przygotowana wspaniale , wiązki przykręcone jak najszerzej , no po prostu miodzio :hahaha2:

Pierwsze zaskoczenie było już przy pierwszym zjeździe , deska 163 czyli jak mój OG , ale coś mi wąsko na rozstawie wiązań , pomyślałem sobie że pewnie Aro z Fabianem zrobili mi kawał i przekręcili wiązki , patrzę ale NIE !!! No nic wale po śrubokręt i rozszerzam jeszcze na dyskach na maxa ...

Siwy każe robić przysiady , a ja mam lipę nawet Mike patrzy się na mnie i niedowierza , no dobrze że człowiek rozciągnięty to i kolana wale na boki ile się da bo nie da się jechać.
Generalnie na desce z parametrami pode mnie wyglądam komicznie , wszyscy pokładają się ze śmiechu tylko mi jakoś tak nie za bardzo . :ashamed:
także o samych właściwościach jezdnych deski wolę się nie wypowiadać może to zrobi Praxx chodź sam nie wiem jak on daje sobie na niej radę bo wzrostowo jesteśmy podobni.

pierwszy raz się spotkałem z tak wąskim rozmieszczeniem insertów , także proponuję osobą wysokim pragnącym mieć NS żeby sprawdzili sobie jak są rozmieszczone inserty bo może być nieporozumienie.

edit . deska przy prędkości 74 km/h była nie do opanowania :))) Mike świadkiem ... prędkośc mierzona GPS-m Mika

Użytkownik Jaceksp edytował ten post 09 May 2011 - 18:06


#2 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 May 2011 - 07:21

jako świadek naoczny opisanego przez Jaca testu... a raczej powiedziałbym drogi przez mękę :hahaha2: ...zmuszony jestem potwierdzić, że Never Summer SL (a może i inne modele??) nie jest deską dla Dwóch Metrów Fristajla :bag:

Praxx... dude... chyba czas na twoją wypowiedź w temacie :ashamed:

Użytkownik mike edytował ten post 10 May 2011 - 07:27

no board no fun!

#3 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2011 - 19:26

Never Summer SL (a może i inne modele??) nie jest deską dla Dwóch Metrów Fristajla :bag:

Praxx... dude... chyba czas na twoją wypowiedź w temacie :ashamed:

well, well... i co ja mogę napisać... :ashamed:
tyle opinii ile opinaczy...
mały nie jestem, ale dla mnie stance tego decka jest ok... może jestem z tej stajni, która dopuszcza psa z budą między nogami, ale trojki z saniami już nie bardzo :rolleyes:
mam na niej ujechane koło 50 dni i napiszę tak: mi pasuje :rolleyes:
brak problemu z rockerem (zaznaczam, że na L-kach nie latałem :wallie: ) raczej przyjaźnie się zachowuje pod nogami, za to w puchu... :excited: połowę jednej ścieżki w lesie na drugą nogę leciałem (gęsto drzew było :rolleyes: ), ale i tak chętnie to powtórzę jak tylko będzie okazja :excited: po prostu takie place zabaw, ta zabawka lubi najbardziej...
jeśli chodzi o speedy gonzaleza, to nie ma się co excytować - 84/h nie powala, ale może warun na próbie nie był najlepszy... na krechę też nieźle się buja... raczej...
co poza tym :ashamed: smarowanie spoko - rocker pomaga, a może nie przeszkadza <_<
tak ogólnie to nie wiem co pisać... na razie nie wymienię... a później się zobaczy... kupię sobie jakiegoś innego never summera albo... never summera... no chyba, że znajdzie się jakiś fajny never summmer... :terefere:
peace

Użytkownik praxx edytował ten post 27 October 2011 - 19:27

skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...