Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[ Endeavor ] Live 161 Rc


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 May 2011 - 17:17

Jedną z kilku desek jaka testowałem w L2A był sampelek na 2012 Live RC , deska dotarła już do mnie troszkę zjechana :) , ale posmarowana i wycyklinowana przez Fabiana wyglądała jak nówka :)
Pierwsze wrażenia z jazdy były mieszana ponieważ na stoku był beton , a ćwiczenie do wykonania to jazda ciętym NW . No i niestety deska nie trzymała mnie tak jakbym sobie tego życzył. Zresztą nie tylko ja to zauważyłem , ale też Siwy który nagrywał filmik do analizy. Może wina nie ostrych krawędzi , ale bardziej mi się wydaje i do takich tez wniosków doszliśmy z dystrybutorem że delikatnie deseczka za krótka dla mnie no i przydałby się na taki warun klasyczny camber.
No ale tyle o minusach tej deski , poniżej lodowca gdzie już było trosze miękcej deska spisywała się bardzo poprawnie i do żadnego elementu nie mogłem się przyczepić , popik poprawny , kręcenie jakiś flattricków też bez problemowe , jazda na trasie ( nie na betonie ) tez bardzo przyzwoita , do deski nawet nie trzeba było się przyzwyczajać .

Podsumowując desiwo bardzo przyzwoite i w każdym elemencie poprawne , nie miałem się do czego tak naprawdę przyczepić , ale jak to powiedziałem na wyjeździe brakowało mi w tej desce takiego "pazura" że gdzieś w czymś mnie zaskoczy , tak jak np. inna deska ze stajni Endeavora H5.
Deskę polecił bym osobą które chcą mieć jedną deseczkę do wszystkiego czyli do zabawy i napinki i wymagających od niej poprawności w każdym elemencie .

A tu filmik , może mało widać bo YT konwertuje i lipa trochę , ale dzwięk jest

Załączone pliki

  • Załączony plik  liverc.jpg   170.87 KB   39 Ilość pobrań


#2 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 May 2011 - 21:43

Zapraszem zatem na objechanie tej deski przy "normalniejszych warunkach" na początku sezonu
LIVE sporo jezdził w lutym i w marcu w Austrii, na poczatku kwietnia zaliczyl kamienie na polskich stokach - Dla nas jest fajniejsza od H5 - szczegolnie jako "jedyna deska".

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)