Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Wybiera Się Ktoś Na Jakiś Camp ?


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ghost41

Ghost41

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 122 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 January 2011 - 17:11

Jako że w tym sezonie ekipa nie mogła dojść do porozumienia i każdy wyruszył w inną miejscówkę zostałem sam :unsure: w zwiazku z tym szukam jakiegoś campu już nie dla młodzieży. Czy ktoś z forumowiczów gdzieś się wybiera na zorganizowany camp gdzie ekipa działa coś razem a nie każdy sam śmiga po górach ? A może był ktoś kiedyś sam na jakimś zorganizowanym fajnym campie i moze zdać relacje i polecic. Czy w ogóle wyjazd samemu jest sensowny bo nie chciałbym tydzień walczyć na śniegu sam i wbijać sie komuś do pokoju na krzywy face

#2 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 January 2011 - 20:29

witka...
wbijaj na wyjazd bez obawy. z reguły ekipa jest przekrojowa, a ponieważ to ma być wypad snb, to wiesz.... po sportowych wyczynach zdarza się :drunk: małe co nie co ;)
generalnie polecam wypady w kameralnych squadach (max 40-45 osóB), ale jak kto lubi...
mogę śmiało polecić wyjazdy z roninsnowboards.com, snow4life.pl na tdv2 poznałem paru gości ze snowcamp'a - spoko banda , ale nie wiem jak wyglądają wypady z nimi, może ktoś może coś powiedzieć na ich temat, myślę, że kenyonboard też spoko da radę... generalnie sporo do wyboru, trza trochu poszperać... :ok:
gud lak...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#3 suzi

suzi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 7 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 January 2011 - 13:55

np. snowcamp

maja zorganizowane wyjazdy, ze szkoleniami i w ogole. Fajny, luzny klimat, a na nie których jest na prawde sporo tych duszyczek :)
Ja wole ich mniejsze wyjazdy, bo wtedy integrajca jest lepsza :) wiec polecałabym chyba Livigno i Les2Alpes

tutaj jest > www.snowcamp.pl, albo wejdz sobie na FB i tak zobaczysz jacy ludzie jada na jaki wyjazd :)


witka...
wbijaj na wyjazd bez obawy. z reguły ekipa jest przekrojowa, a ponieważ to ma być wypad snb, to wiesz.... po sportowych wyczynach zdarza się :drunk: małe co nie co ;)
generalnie polecam wypady w kameralnych squadach (max 40-45 osóB), ale jak kto lubi...
mogę śmiało polecić wyjazdy z roninsnowboards.com, snow4life.pl na tdv2 poznałem paru gości ze snowcamp'a - spoko banda , ale nie wiem jak wyglądają wypady z nimi, może ktoś może coś powiedzieć na ich temat, myślę, że kenyonboard też spoko da radę... generalnie sporo do wyboru, trza trochu poszperać... :ok:
gud lak...



#4 EwaSlonce

EwaSlonce

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 11 March 2011 - 18:33

Ja z krakowa organizuje takie wyjazdy, teraz pierwszy do Livigno 08.04, wiec jak ma ktos ochote na zorganizowaną ekipę do wspolnego śmigania i imprezowania to zapraszam, kontakt najlepiej przez facebooka

Użytkownik EwaSlonce edytował ten post 11 March 2011 - 18:34


#5 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 March 2011 - 18:50

Wbijaj na wypad w święta do L2a ze snow4life z nimi na pewno nie zostaniesz sam (wszyscy razem przyjeżdżają i razem wyjeżdżająDołączona grafika), po drugie przeważnie jedzie nieźle pokręcona ekipa Dołączona grafika, w kwietniu właśnie planuje z nimi kolejny raz pojechaćDołączona grafika, z resztą duża część użytkowników tego forum jeździ z nimi... w kwietniu też ich nie zabraknie :)

pzdr...