Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[Burton] Custom X


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 January 2011 - 20:52

musze to napisać, bo nie daje mi to spokoju , myślę o tym cały czas i juz zaczynam świrować . Zacznę od tego, że jakiś czas temu sprowadziłem sobie tą deche z wysp , rozmiar 156 , jeszcze na niej nie jeździłem wiec jest nowa i narazie stoi i czeka na niewiadomo co ! aktualnie jeżdżę na 153 i nie wiem czy nie przesadziłem z długością , musiałbym mieć, 154 ale takiej długości fabrycznie nie ma , myślę, że 152 będzie za mała na szybkie prędkości a 156 czy będzie dobra przy mojej wadze 61 bez ubrań i 171 wzrostu ? bo właśnie nadszedł czas żeby ją przetestować tzn. jak spadnie śnieg ;D tylko jak ją stestuje to straci swój cenny status nowej i juz na pewno nie będzie tak wartościowa, wiec nie wiem, co mam zrobić, czy ją zostawiać , sprzedać ,kupić mniejszą , zabić sie , bo to doprowadza mnie do szaleństwa :twisted:
JOIN The Ride

#2 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 January 2011 - 21:07

musze to napisać, bo nie daje mi to spokoju , myślę o tym cały czas i juz zaczynam świrować . Zacznę od tego, że jakiś czas temu sprowadziłem sobie tą deche z wysp , rozmiar 156 , jeszcze na niej nie jeździłem wiec jest nowa i narazie stoi i czeka na niewiadomo co ! aktualnie jeżdżę na 153 i nie wiem czy nie przesadziłem z długością , musiałbym mieć, 154 ale takiej długości fabrycznie nie ma , myślę, że 152 będzie za mała na szybkie prędkości a 156 czy będzie dobra przy mojej wadze 61 bez ubrań i 171 wzrostu ? bo właśnie nadszedł czas żeby ją przetestować tzn. jak spadnie śnieg ;D tylko jak ją stestuje to straci swój cenny status nowej i juz na pewno nie będzie tak wartościowa, wiec nie wiem, co mam zrobić, czy ją zostawiać , sprzedać ,kupić mniejszą , zabić sie , bo to doprowadza mnie do szaleństwa :twisted:


przy twojej wadze to 152 by stykneła jako twarda deska FS
Przy 156 i twojej wadze masz maszynę do zapindalania w dół

przy 156 pamiętaj o sztywniejszych wiązaniach i butach
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#3 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 January 2011 - 23:35

dobra to narazie zostawiam ! myśle że ją stestuje i zobacze w praktyce , zastanawiałem sie nad wiązaniami union force mc do niej , ale jak narazie ciężko jest je ogarnąć ,póki co pozostają moje cartele , butki mam mega sztywne tylko mam jeszcze jeden mały problem , musze ją przygotować do jazdy i mam takie pytanie czy ten fabryczny smar moge zostawić czy najlepiej jest zdrapać go i przesmarowac jeszcze raz na gorąco juz jakimś konkretnym smarem :ashamed:
JOIN The Ride

#4 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 January 2011 - 08:55

dobra to narazie zostawiam ! myśle że ją stestuje i zobacze w praktyce , zastanawiałem sie nad wiązaniami union force mc do niej , ale jak narazie ciężko jest je ogarnąć ,póki co pozostają moje cartele , butki mam mega sztywne tylko mam jeszcze jeden mały problem , musze ją przygotować do jazdy i mam takie pytanie czy ten fabryczny smar moge zostawić czy najlepiej jest zdrapać go i przesmarowac jeszcze raz na gorąco juz jakimś konkretnym smarem :ashamed:


ze względu na specyfikę rynku USA burek wysokie modele sprzedaje jak to oni mówią "przygotowane do jazdy" czyli nasmarowane i naostrzone.
Naostrzona - OK, nasmarowana ? Błyszczy się ale czy dobrze nasmarowana - trudno powiedzieć.

Jak masz taką możliwość to 1-2 dzień smigaj na fabrycznym a potem smarnij
Ja śmigałem 1 dzień a potem nasmarowałem
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#5 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 January 2011 - 16:30

spoko :mrgreen: tylko cały czas sie zastanawiam jeszcze ile taka desunia była by teraz warta! nowa kosztuje kosmiczne pieniądze a z sezonu 08 jak myślisz ile bym za nią zgarnął teraz?
JOIN The Ride

#6 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 January 2011 - 16:46

spoko :mrgreen: tylko cały czas sie zastanawiam jeszcze ile taka desunia była by teraz warta! nowa kosztuje kosmiczne pieniądze a z sezonu 08 jak myślisz ile bym za nią zgarnął teraz?


2008 ? biały blat kolorowy ślizg ?
jeszcze bez kanału ISC ?
jak nówka to najmniej 1000 PLN, myślę że obecnie na allegro 1300-1500 PLN

dobre zdjęcia, wypasiony opis i będzie GIT
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#7 Grzechu

Grzechu

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 330 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 January 2011 - 17:05

Dokładnie tak :ok: ostatni sezon ze starymi insertami ,09 juz był ISC kolor biały z czerwonym ślizgiem i zajebistą grafiką , ale z drugiej strony szkoda mi sie będzie z nią rozstawać i taką mam kape z tym wszystkim, że dalej nie wiem hehh
JOIN The Ride