Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Dla Ukojenia T─Ösknoty Za Snowboardem ;)

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Korniszon

Korniszon

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 55 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 05 maj 2019 - 15:14

Bo jak ko┼äczy si─Ö ┼Ťnieg, to pozostaje taka...pustka. I to szczeg├│lnie gdy w g┼éowie jeszcze by┼éo tyle plan├│w, tyle rzeczy 'do zrobienia i sprawdzenia', a tu nagle CIACH! trzeba to w sobie zdusi─ç i przechowa─ç przez rok.

To jak nag┼éy koniec serialu, w kt├│ry si─Ö wci─ůgasz, ┼╝yjesz nim przez kilka tygodni, jest czym┼Ť sta┼éym pojawiaj─ůcym si─Ö w programie tygodnia :) A nagle pozostaje pustka...

A, ┼╝e mnie mocno trzyma┼éo to musia┼éem jako┼Ť wype┼éni─ç snowboardow─ů pustk─Ö ;D

I przypomniało mi się jak kolega chciał "ludzika" na snowboardzie do samochodu, tak na podszybiu.

I ... wkurza┼éo nas, ┼╝e nigdzie czego┼Ť takiego nie mogli┼Ťmy znale┼║─ç!?

Nawet jak znale┼║li┼Ťmy w internecie jakiego┼Ť smerfa na snowboardzie...to gdzie┼Ť tam w jaki┼Ť zakamarkach zagranicznych sklep├│w internetowych i ju┼╝ nie ma na magazynie, ju┼╝ nie produkuj─ů itd. :/

A przecie┼╝ to nie mia┼éo by─ç jak w PRL'u, ┼╝e jest ma┼éy wyb├│r i masz tylko to co ci daj─ů sklepy, a nie to co TY CHCESZ :/ Mia┼éby─ç konsupmcjonizm, "klient nasz Pan!", klient chce ÔÇö klient ma?!

I tak si─Ö wkurzy┼éem, ┼╝e a┼╝ w desperacji postanowi┼éem sam sobie zrobi─ç "ludzika" snowboardowego :) Bo przecie┼╝ jest ÔÇö plastomodelina! A przecie┼╝ to ┼éatwe jak lepienie z plasteliny! I przecie┼╝ ka┼╝dy jako dziecko potrafi┼é lepi─ç z plasteliny!

No tam musiałem najpierw trochę youtubować nt. szkieletu z drutu itp.

Ostatecznie stwierdzam, ┼╝e...nie wysz┼éo tak jak my┼Ťla┼éem :D Mimo stara┼ä zgubi┼éem si─Ö w proporcjach i wysz┼éy mi gigantyczne, gruba┼Ťne nogi jak u s┼éonia w stosunku do chudego, wkl─Ös┼éego korpusiku :)

A i sama pozycja gdy j─ů ustawi┼éem z drutu wydawa┼éa si─Ö dynamiczna i agresywna, ale po dolepianiu modeliny na ko┼äcu okaza┼éa si─Ö jaka┼Ť statyczna i zbyt...'wyprostowana'.

Musz─Ö zrobi─ç nast─Öpn─ů, tym razem w jakiej┼Ť porz─ůdnej, zgi─Ötej, niskiej i wychylonej do zakr─Ötu pozycji przy skr─Öcie na pi─Ötach!

PS

Ale to kiedy┼Ť tam, bo teraz w ramach "ukojenia t─Ösknoty za snowboardem" rzucam si─Ö na robienie 'w┼éasnych uchwyt├│w na ┼Ťcian─Ö' do wieszania deski :)

Za┼é─ůczony plik  DSC_6508.JPG   177,53 KB   1 Ilo┼Ť─ç pobra┼äZa┼é─ůczony plik  DSC_6511.JPG   158,04 KB   1 Ilo┼Ť─ç pobra┼äZa┼é─ůczony plik  DSC_6510.JPG   170,05 KB   1 Ilo┼Ť─ç pobra┼ä