Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Konkretny Zestaw Dla Mojej Kobiety

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 michu

michu

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 18 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 25 luty 2019 - 00:51

Witam, moja kobietka z┼éapa┼éa bakcyla i przerzuci┼éa si─Ö z nart na desk─Ö. Troch─Ö ju┼╝ po┼Ťmiga┼éa, jako┼Ť to wygl─ůda, przyszed┼é czas na zakup sprz─Ötu. 
Wymiary:

Wzrost: 156 cm

Waga: 55 kg

Poszuka┼éem troch─Ö w internecie i natkn─ů┼éem si─Ö na wg mnie fajny zestaw. Je┼╝eli by┼Ťcie co┼Ť zmienili lub polecili zupe┼énie inny jestem otwarty na propozycje. Zestaw musi by─ç mi─Ökki, my┼Ťl─Ö w granicach flexa 3.

Podrzucam linki do mojego zestawu, wyra┼║cie swoj─ů opini─Ö, chce aby moja kobieta robi┼éa szybko post─Öpy i mia┼éa du┼╝y komfort jazdy i oczywi┼Ťcie kwestia wizualna. 

Z g├│ry dzi─Ökuj─Ö za ka┼╝d─ů podpowied┼║ i pozdrawiam, Micha┼é.

https://nitropolska....-lectra-18-19/┬á- preferowana d┼éugo┼Ť─ç 146

https://nitropolska....lora-tls-18-19/

https://supersklep.p...wmn-black-matte

Chcia┼éem skompletowa─ç ca┼éy sprz─Öt z nitro jednak nie mog─Ö dobra─ç wi─ůza┼ä chyba kto┼Ť mi je wykupi┼é bo dzisiaj widzia┼éem i znik┼éy, a nazwy nie pami─Ötam.

OFFTOP DLA CH─śTNYCH:

Posiadam desk─Ö Voelkl Stroke 155 '14 flex 3, Buty Northwave supra '13 flex 4, wi─ůzania Burton Mission 2018 flex podobny.

My┼Ťl─Ö nad przysz┼é─ů desk─ů, uderza─ç w burka skoro wi─ůzania wzi─ů┼éem od nich? Wiadomo to nie zakup na chwil─Ö wi─Öc chc─Ö dobra─ç dobrze zestaw.

Jeszcze raz pozdro.

#2 michu

michu

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 18 post├│w

Napisano 26 luty 2019 - 13:53

Up

#3 dudi_wroc

dudi_wroc

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 162 post├│w

Napisano 01 marzec 2019 - 19:38

@michu ... Dla dziewczyny bra┼ébym jakiegos flata na poczatek i tyle, w sensie nic wiecej nie powiem i pomog─Ö bo nie ogarniam sprz─Ötu dla dziewczyn. Siostrze teraz GnU Spam ogarna┼éem 151, bo wiem ze sztos wiec damski odpowiednik te┼╝. Bierz co jej sie spodoba wizualnie :)) Co do ciebie .. Nigdy sie nie kieruje producentami w doborze sprzetu... Buty decha i wi─ůzania wszystko mam z innej parafii. Bardziej szukaj deski o charakterystyce ktora pasuje pod twoj styl jazdy. Oczywiscie ka┼╝dy ma preferencje markowe. Ja z burtona buty czy wiazania moglbym przytuli─ç, ale dechy ju┼╝ nie chc─Ö. Zreszt─ů niw ogarniam ich produkt├│w.

#4 michu

michu

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 18 post├│w

Napisano 01 marzec 2019 - 21:39

Dzi─Öki wielkie za odpowied┼║ dudi_wroc. Ja aktualnie te┼╝ wszystko z innej parafii, deska Voelkl, wi─ůzania Burton oraz buty Northwave. Teraz priorytetem dla mnie jest skompletowa─ç zestaw dla drugiej po┼é├│wki hehe :)

Pozdrawiam.

#5 gula44

gula44

Zaawansowany snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 604 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 02 marzec 2019 - 10:13

po co ci wiazki z nitro, wcale ni sa super;p Burki sa bardzo ok, sam mam Malavity. Co do deski flat ok na poczatek ale na krawedzi srednio (chociaz super w parku i zdecydowanie lepiej niz rocker).

Buty jak buty cholera wie poki nie zmierzysz.

icon_users.png

#6 michu

michu

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 18 post├│w

Napisano 02 marzec 2019 - 21:21

Ok bior─Ö t─ů desk─Ö z nitro, wi─ůzania raczej burton stiletto a buty kupie w sklepie stacjonarnym tak b─Ödzie najrozs─ůdniej.

Dzi─Öki za odpowiedzi i pozdrawiam.