Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie

Wi─ůzania Snowboardowe Rome Arsenal S/m 2012

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pelepl

pelepl

Starszy snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPip
  • 352 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 luty 2019 - 17:12

Mam do sprzedania wi─ůzania snowboardowe Rome Arsenal S/M rocznik 2012.

Troch─Ö danych technicznych - idealny opis tego, co daj─ů te wi─ůzania: https://snowsport.pl...012-p16447.html

Lepszego opisu tego wi─ůzania dla maniak├│w technologii wi─ůza┼ä nie ma, uwierzcie :)
Dlaczego wi─Öc je sprzedaj─Ö ? Poza tym, ┼╝e i tak nie umiem je┼║dzi─ç, to kupi┼éem ten wytw├│r ameryka┼äskiej my┼Ťli technicznej w 2013
roku. To by┼é m├│j b┼é─ůd, bo kupi┼éem wi─ůzania S/M a m├│j but ledwo co w te wi─ůzania wchodzi┼é. Ale NIEE, bo musz─Ö mie─ç twarde
wi─ůzania, szybko responsywne, bo przecie┼╝ jestem sno┼ébordowym mistrzem ( po ok. 10 niach wcze┼Ťniej przeje┼╝dzonych w swojej
"karierze"). Naczyta┼éem si─Ö du┼╝o o najlepszych wi─ůzaniach do twardych desek i pad┼éo na Rome Arsenal. Wi─Öc je kupi┼éem. Wyjazd by┼é
za kilka dni, a musia┼éem mie─ç twarde wi─ůzania, bo przecie┼╝ MUSZ─ś. I tylna cz─Ö┼Ť─ç cia┼éa, bo w sklepie mieli ostani─ů par─Ö S/M. To na
siłę wręcz, niczym siostry Kopciuszka stwierdziłem, że biorę. Paski przeregulowane na maxa, mój but rozmiar 43 płakał jak z
ledwo┼Ťci─ů si─Ö w nich mie┼Ťci┼é. Przeje┼║dzi┼éem w nich w sumie 10 dni. Ot i ca┼éa historia. Po tych 10 dniach wr├│ci┼é do mnie rozum i
kupi┼éem optymalne wi─ůzania a te le┼╝─ů od d┼éu┼╝szego czasu w szafie.

Stan wida─ç jak na zdj─Öciach - troch─Ö po┼Ťcierana farba. Ca┼éa reszta - strapy, pompki, ┼éy┼╝ki w stanie idealnym. Perfekcyjne do buta rozmiar 39-42. Jakbym uci─ů┼é sobie palce i mia┼é mniejszego buta w ┼╝yciu bym ich nie sprzedawa┼é, ale szkoda mi palc├│w.

Cena: 300 PLN

DSC03687.jpg

DSC03688.jpg

DSC03693.jpg

DSC03694.jpg

Użytkownik pelepl edytował ten post 04 luty 2019 - 17:12

KUBOTA TEAM official rider!