Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

80% Stok + 20% Puch (Mercury, T1, Whatever, Defender)

1 odpowied┼║ w tym temacie

#1 Panda

Panda

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 1 post├│w
  • Poziom zaawansowania:umiem je┼║dzi─ç na kraw─Ödziach

Napisano 09 styczeń 2019 - 16:22

Cztery deski, co pasowa┼éoby dla mnie? 

(Mercury, T1, Whatever, Defender)

- je┼╝d┼╝─Ö na ┼Ťrednim poziomie od ok 10 lat, 
- 80% na utwardzonym stoku, 20% poza tras─ů (50% Polska, 50% Alpy), 
- z ambicjami na doskonalenie techniki z instruktorem i nauk─Ö switch, 
- raczej w og├│le nie interesuje mnie skakanie i sztuczki - 'raczej', 
- 181cm 75kg, mam do┼Ť─ç du┼╝e buty o ┼Ťrednim flexie.

Kt├│ra z tych desek spe┼éni moje potrzeby? Teoretycznie najlepiej do za┼éo┼╝onego stylu pasuje Mercury, ale obawiam si─Ö czy nie b─Ödzie za trudna dla mnie i nie jestem pewien na ile jej kierunkowo┼Ť─ç b─Ödzie mi przeszkadza┼éa przy nauce jazdy na obie nogi.

Profil camber Whatever pewnie pasowałby mi lepiej, ale Defender jest twardszy. Camber jest opisany przez producenta w T1 i Whatever a hybrid w Defender i Mercury.

Tak samo nie jestem pewny czy powinienem i┼Ť─ç w ┼Ťlizg spiekany (Defender, Mercury, T1) czy toczony (Whatever).

Punktem wyj┼Ťcia jest dla mnie T1 na kt├│rym je┼║dzi┼éo mi si─Ö bardzo dobrze, ale co do kt├│rego mam w─ůtpliwo┼Ťci z powodu marki - to nowo┼Ť─ç na rynku a ja nie jestem typem eksperymentatora 1f642.png :)

Co mo┼╝ecie mi doradzi─ç?

(oczywistym jest, ┼╝e Whatever ma najlepsz─ů grafik─Ö - go┼éa kobieta i kot, nie da si─Ö wrzuci─ç nic lepszego na desk─Ö 1f61b.png :P )

Za┼é─ůczony plik  49742680_2132797483447172_6741708013029031936_n.jpg   53,69 KB   4 Ilo┼Ť─ç pobra┼ä

#2 Marcin07

Marcin07

Pro snołborder

• ProSnow
  • 2327 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 styczeń 2019 - 12:28

A ja dorzuc─Ö czwart─ů desk─Ö - DWD Brewster

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)