Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Deska Dla Średnizaawansowanego - Potrzebna Porada


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 bdk

bdk

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 02 January 2019 - 15:04

Witam wszystkich! Od kilku lat śmigam na desce Nobile Epic + Drake King w 95% po przygotowanych stokach w polskich górach. Ostatnio zacząłem trochę kombinować ze skakaniem, 180, grabami itp. I mam wrażenie że moja deska mi tego nie ułatwia. Wydaje mi się trochę zbyt długa - 160 przy wzroście 179 i wadze 77 kg. Możecie doradzic coś co sprawdzi się lepiej? 

 

Mój faworyt na tę chwilę to Capita Outerspace Living - co sądzicie? I jaka długość? 156 będzie ok?

 

Jeszcze pytanie o buty - mam Northwave Legend i również zastanawiam się czy nie są sbyt sztywne to zabawowej jazdy (flex 7/10)? 

 

Będę wdzięczny za podpowiedzi!



#2 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 02 January 2019 - 16:12

sztywne na pewno nie sa za bardzo bo szybko kapcieja. Pięta ci w nich trzyma? A deska zdecydowanie za długa.


icon_users.png


#3 bdk

bdk

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 03 January 2019 - 08:10

Jeżdżę w nich dopiero drugi sezon - póki co w miarę trzymają. A co myślicie o tej Capicie? Długość 155 czy 156? I jakie buty do tego polecacie? Zakładam że wiązania również do wymiany? Ewentualnie czy ktoś był by tak uprzejmy i zasugerował jakiś sensowny zestaw?



#4 ASH

ASH

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 January 2019 - 11:33

Jeżdżę w nich dopiero drugi sezon - póki co w miarę trzymają. A co myślicie o tej Capicie? Długość 155 czy 156? I jakie buty do tego polecacie? Zakładam że wiązania również do wymiany? Ewentualnie czy ktoś był by tak uprzejmy i zasugerował jakiś sensowny zestaw?

jak DOA to 156

Legendy nie sa takie złe ;)