Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Snowboard All Mountain Dla Niskiej Osoby

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Desmond

Desmond

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 2 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 30 listopad 2018 - 21:24

Witam, mam 166 cm wzrostu i wa┼╝─Ö 66 kg. Sta┼╝ na snowboardzie to ok 2 lata (ok. 60 intensywnych dni na stoku) Szukam deski w miar─Ö uniwersalnej lecz najcz─Ö┼Ťciej b─Ödzie u┼╝ywana do jazdy na stoku. Najbardziej odpowiada mi rozmiar 150cm (+/- 1cm) Chcia┼ébym kupi─ç desk─Ö w kwocie 800 z┼é -1300 z┼é. My┼Ťla┼éem nad lib tech carbon credit lecz rozwa┼╝─Ö te┼╝ inne propozycj─Ö 

#2 Marek S.

Marek S.

Pro snołborder

• Dystrybutor
  • 1530 post├│w

Napisano 03 grudzień 2018 - 06:23

Chodzi Tobie o Gnu Carbon Credit. Przy 60 dniach mo┼╝esz juz szuka─ç deski bardziej wymagaj─ůcej je┼Ťli chcesz sie dalej rozwija─ç. Idea┼éem z Gnu bylby Riders Choice, ewentualnie szuka┼ébym modelu T2B.

#3 Desmond

Desmond

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 2 post├│w

Napisano 03 grudzień 2018 - 09:42

Gnu riders niestety po za moim bud┼╝etem. Nowa ponad 2 ty┼Ť a u┼╝ywki w moim rozmiarze raczej nie znajd─Ö szybko. Wpad┼éa mi w oko te┼╝ deska rome SDS Black Jack i chyba b─Ödzie lepszym wyborem ni┼╝ ten carbon credit.

#4 Marek S.

Marek S.

Pro snołborder

• Dystrybutor
  • 1530 post├│w

Napisano 03 grudzień 2018 - 12:32

Jak głownie stok to sprawdź Lib Tech Cold Brew. Cena podobna jak Gnu Carbon, a przy tym to sztywniejsza kierunkowa hybryda C2 z magne traction.

#5 Marcin07

Marcin07

Pro snołborder

• ProSnow
  • 2328 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 grudzień 2018 - 21:48

ja do zaproponowania mam Endeavor Guerilla 151 bardzo uniwersalna deska AM/FS - pozatym nowa mie┼Ťci sie w bud┼╝ecie

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)