Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Voelkl Squad Rocker 17 Co S─ůdzicie?

1 odpowied┼║ w tym temacie

#1 nygus

nygus

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 1 post├│w
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 07 listopad 2018 - 16:01

Witam wszystkich, jestem nowy na adechade i chcia┼ébym prosi─ç o opini─Ö na temat deski Voelkl Squad Rocker 17 i wi─ůza┼ä Rome SDS Crux?

Co s─ůdzicie o tej desce i o tych wi─ůzaniach? Czy kto┼Ť z was mia┼é mo┼╝liwo┼Ť─ç jazdy na takiej desce, jak sprawuje si─Ö na parku, jak na stoku czy jak po za trasami? Bardzo zale┼╝y mi na opinii do┼Ťwiadczonych rider├│w. Pozdrawiam.

#2 SzymSzym

SzymSzym

Starszy snołborder

• Instruktorzy
  • 458 post├│w
  • Poziom zaawansowania:Mi─Ödzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 11 listopad 2018 - 19:38

Mia┼éem squad rockera 152cm 2014 (62kg mam) - nale┼Ťnik, do smarowania stoku super, pressy bardzo wysokie, pop jak na jej sztywno┼Ť─ç bardzo du┼╝y. Na jibbing si─Ö nada, ale trzeba uwa┼╝a─ç, bo do┼Ť─ç delikatna. Do jazdy.... o ile zwozisz ty┼éek na stoku przy umiarkowanych pr─Ödko┼Ťciach to b─Ödzie przyzwoicie. Przy agresywnej je┼║dzie o ile trzymanie jest przyzwoite to stabilno┼Ť─ç i kontrola sporo do ┼╝yczenia pozostawia, czyt. baaardzo s┼éabo. Stabilno┼Ť─ç na l─ůdowaniach okej, mimo flato-rockerowej konstrukcji a w puchu trzeba by┼éo pilnowa─ç mocno dzioba, ┼╝eby nie uton─ů┼é :) 

Rome porz─ůdne wi─ůzania robi (na ┼╝adnych nie je┼║dzi┼éem) ale widz─Ö, ┼╝e te cruxy flex 7 wed┼éug producenta czyli chyba sporo sztywniejsze od deski... zale┼╝y czy Tobie to odpowiada :)