Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Krynica Zdrój - Jaworzyna Czy Słowitny Arena?


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 KaMR2

KaMR2

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 13 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 March 2018 - 21:44

Cześć,

 

nadarzyła się okazja, aby zamknąć sezon w Krynicy w nadchodzącą Niedzielę tj. 18 marca, a że w weekend ma być mocno na minusie jak również mają dopisać intensywne opady śniegu, mam zamiar tę okazję wykorzystać :) ponadto z tego co dzisiaj widziałem na kamerkach, śniegu jest jeszcze bardzo dużo, dzisiaj był świeży opad (szok, bo u mnie za oknem 12c) i prawie wszystkie wyciągi i trasy otwarte.

 

Nie byłem nigdy w Krynicy, a mam tylko kilka godzin, które chce na maxa wykorzystać, więc poradźcie proszę, który stok wybrać? Jaworzynę czy Słowitny Arena? Mój poziom to średniozaawansowany, chciałbym trochę popracować nad ciętymi, ale mieć przede wszystkim fun przy jeździe po stoku. Po 3,5h podróży, dojadę pewnie na 9-10 i mam zamiar zostać min. do 17, jeśli kondycja pozwoli, nawet na nocną jazdę.

 

p.s. może ktoś się akurat tam wybiera, jadę sam, więc fajnie by było polatać w towarzystwie, a może polecicie coś interesującego bliżej Rzeszowa?

 

Pzdr :)



#2 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 March 2018 - 09:11

Jedź na Słotwiny. Nachylenie spoko by poćwiczyć. Jaworzyna dużo większa oczywiście i trasa nr o rożnym nachyleniu.
  • Virasana lubi to
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#3 KaMR2

KaMR2

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 13 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 March 2018 - 11:08

Byłem na Jaworzynie, warunki boskie... dużo puchu. Trasy różnorodne, długie, więc można się pobawić, ale również poćwiczyć. Kolejek akurat nie było. Generalnie bardzo polecam!

 

 

Jedna uwaga, jeśli ktoś jedzie tam pierwszy raz, nie wpisujcie w NAVI 'jaworzyna krynicka' jeśli nie chcecie zdobywać autem szczytu ;) lepiej szukać po 'jaworzyna krynicka kolej gondolowa' ;)