Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Nike Lunarendor

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Primo

Primo

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 2 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 24 luty 2018 - 10:28

Witam ca┼ée grono. Ka┼╝dy kiedy┼Ť zaczyna┼é z tym sportem wi─Öc i pyta┼ä by┼éo mnostwo. Ja na razie chcia┼ébym kupi─ç buty w jednym sklepie znalaz┼éem Nike lunarendor i zastanawiam si─Ö czy jako pierwsze buty b─Öd─ů dobre i czy ta cena 1400zl to nie przesada mo┼╝e kupi─ç co┼Ť za 500 z┼é. Dzi─Öki za wszelkie sugestie w tym temacie

#2 Marcin07

Marcin07

Pro snołborder

• ProSnow
  • 2318 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 luty 2018 - 14:07

Nike - wyższe modele to teraz gratka dla łowcow na E-bayu. But robi się kultowy

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)

#3 Primo

Primo

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 2 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 27 luty 2018 - 16:32

No w┼éasnie troch─Ö poczyta┼éem na temat tego modelu i jeden z lepszych je┼Ťli chodzi o wygod─Ö. Jako pocz─ůtkuj─ůcy zastawiam si─Ö czy wyda─ç wi─Öcej za dobry but czy kupic cos z ni┼╝szej polki za 500 z┼é. Dylemat jest :) tym bardziej ze dopiero zaczynam przygod─Ö z tym sportem.

#4 retro

retro

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1439 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 luty 2018 - 18:37

Dobre b─Öd─ů takie buty, kt├│re najlepiej b─Öd─ů Ci le┼╝e─ç na stopie. Nikt Ci nie powie jaka to b─Ödzie marka ani model. Sam musisz przymierzy─ç. Ja np. olewam wszelkie najki, nawet jakby mi dop┼éacali, bo lepiej mi le┼╝y Burton. Tobie lepiej mo┼╝e le┼╝e─ç Northwave albo inny Deeluxe. Pomierz, b─Ödziesz wiedzia┼é. Wtedy warto zap┼éaci─ç nawet 1500. Inaczej szkoda nawet 500 bo to pieni─ůdze wywalone w b┼éoto.

Użytkownik retro edytował ten post 27 luty 2018 - 18:38