Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Nowy Kask

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 criseq

criseq

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 2 post├│w
  • Poziom zaawansowania:umiem je┼║dzi─ç na kraw─Ödziach

Napisano 18 luty 2018 - 02:38

Chcia┼ébym Was si─Ö zapyta─ç, na co zwr├│ci─ç uwag─Ö przy zakupie kasku na snowboard. Czyta┼éem forum i zauwa┼╝y┼éem, ┼╝e wi─Ökszo┼Ť─ç zaleca zakup w sklepie stacjonarnym, poniewa┼╝ mo┼╝na dopasowa─ç do googli i wielko┼Ťci kask├│w miedzy sob─ů si─Ö r├│┼╝ni─ů. Chcia┼ébym te┼╝ zapyta─ç czy wygodny jest wbudowany system audio w kasku i czy nie przeszkadza to podczas jazdy. Wyjazd planowany mam w po┼éowie marca, waszym zdaniem ceny jeszcze spadn─ů czy ju┼╝ mam si─Ö rozgl─ůda─ç po sklepach ? 

#2 ProDish

ProDish

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2639 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 luty 2018 - 09:20

Przeceny si─Ö zacz─Ö┼éy czyli ludzie b─Öd─ů bra─ç = mniejszy wyb├│r Kask ma pasowa─ç do g┼éowy a potem go gogli wiec warto mierzy─ç. Ka┼╝dy ma inna g┼éow─Ö. Kaski ze s┼éuchawkami ? Wg. Mnie NIE Warto. Ale raczej z mo┼╝liwo┼Ťci─ů instalacji s┼éuchawek - ja takie wole. Anon np. Spe┼énia takie oczekiwania. Oakley, POC juz NIE
"Je┼╝eli problem ma jakie┼Ť rozwi─ůzanie, to nie ma si─Ö o co martwi─ç, je┼╝eli rozwi─ůzania nie ma, to martwi─ç si─Ö nie ma sensu" - Dalajlama

#3 mb77

mb77

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 126 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 18 luty 2018 - 23:06

Z kaskami to troch─Ö jak z butami- liczy si─Ö nie tylko obw├│d, ale i kszta┼ét czaszki (jak d┼éugo┼Ť─ç i kszta┼ét stopy), wi─Öc warto przymierzy─ç, spraw─Ö komplikuj─ů jeszcze w┼éa┼Ťnie gogle, bo nie ka┼╝de b─Öd─ů dobrze przylega─ç do kasku, a poza tym mog─ů nie mie┼Ťci─ç si─Ö mi─Ödzy daszkiem a nosem itd. Ja mog─Ö poleci─ç kaski K2, model Thrive jest OK, Phase Pro (z wyjmowanymi s┼éuchawkami) super wygodny, kompaktowy.

#4 criseq

criseq

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 2 post├│w
  • Poziom zaawansowania:umiem je┼║dzi─ç na kraw─Ödziach

Napisano 20 luty 2018 - 14:53

Dzi─Öki za odpowied┼║ :) Przejd─Ö si─Ö w poznaniu po sklepach i zobacz─Ö jaki b─Ödzie najwygodniejszy :)