Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Kupno Deski I Butów


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bienkos

Bienkos

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 13 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 04 September 2017 - 18:30

Cześć :)

Mam problem z wyborem deski. Pierwszy wybór padł na Burtona Custom z poprzedniego roku, ale mocno się nad nim zastanawiam. Mam 189 wzrostu i ważę (w zależności od sezonu) 85-92kg. Mam też dość dużą stopę r.45. Jeżdżę na wiązaniach ride maestro z 2013 bodajże r. XL. Niestety na poprzedniej desce (t9 baller) dość często zdarzało mi się, zwłaszcza przy niewyratrakowanym stoku, ryć butami o śnieg przy ostrzejszych skrętach. Stąd pytanie na jaką deskę się zdecydować, a konkretniej jaką szerokość minimalną powinna ona mieć. Aktualnie na oku mam Customa Twin Flying V 158W/162W, Bataleon Goliath + 158W 2017, Burton Blunt 159W 2017 (wiem, że inna klasa niż Custom ale dużo bardziej zachęcająca cena:) ), stepchild powder sucks 159 2017 i k2 fastplant 157 2016. Jeśli chodzi o buty to planuję Rulery od Burtona, chyba że macie jakieś inne sugestie? Co do deski zależy mi, żeby była raczej do FS, ale chciałbym też czasem na niej zjechać. Najchetniej flat/rocker, szybka,  o przyzwoitym popie. Czekam na wszelkie propozycje/uwagi :) Dzięki z góry

Pozdro

 

PS. preferowana cena do 1500zł. Chętnie deski używane/potestowe w dobrym stanie :)


Użytkownik Bienkos edytował ten post 04 September 2017 - 18:33


#2 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 September 2017 - 10:38

Nowego Sucks 159 masz na wyprzedaży za 1200 - czyścimy magazyn - desek niewiele


  • Bienkos lubi to

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#3 Bienkos

Bienkos

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 13 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 05 September 2017 - 15:53

Marcin a bedą na deskę nie wide pasować XL wiązki i but 45 żebym nie rył palcami i piętami o śnieg?

#4 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 06 September 2017 - 01:01

blunta odpuść


icon_users.png


#5 Bienkos

Bienkos

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 13 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 06 September 2017 - 07:15

A zmieszczę spokojnie sie z tymi butami i wiązkami w deskę nie wide czy jednak jakaś szeroka kupić?

#6 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 September 2017 - 16:53

wiązania wejdą , burek robi małe skorupy butow z zaokrągloną piętą - rozmiar jest na granicy - do jeżdzenia ok do wykładek już nie 


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)