Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Snowboard Do Zabawy Raven/pathrn/voelkl


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Andrzej Sołgała

Andrzej Sołgała

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 19 February 2017 - 11:51

Witam, mój pierwszy post tutaj po rejestracji choć od dłuuuugiego czasu forum studiuję, na snowboard.pl bardziej aktywny byłem ;)

 

po powitaniach do sedna. 

Mój obecny Core Carbon '15 pękł na laminacie i już średnio mu ufam przy zabawie, po za tym że przy rozmiarze 158W był za sztywny, buttery to totalny ból d...y ... to skakało się na nim całkiem całkiem, flat180 czy 360 też nieźle choć do większych możliwości zabawy przydało by się coś bardziej miekkiego.. 

 

Wzrost 187

Waga 83-87 (różnie zależy od treningu)

But 44 (290mm wkładka)

 

Mam trochę czasu na szukania bo raczej ten sezon dokończę na Core, pęknięcie ogarnąłem żywicą. Ale na przyszły sezon coś zdecydowanie miększego... 

 

Na początku myślałem nad TTT, ale opinie są że ma bardzo mało popu i nie wypacza lądowania na jedną nogę (a mi się jeszcze zdarza)

Teraz w sumie jestem prawie zdecydowany na Raven Supreme, wydaje się być idealny do moich zastosowań, choć da się jeszcze zdobyć Pathron Play'a który był by jeszcze lepszy... tylko albo jest 158 (but pewnie będzie wystawał... :/ ) albo 156W... nie za krótki ?

Ostatnio padła też propozycja Voelkl Spade poszukać jakiegoś 155/156w z racji dłuższej krawędzi efektywnej ale to nie truetwin i się obawiam bo na switchu lubię jeździć :/ 

 

Więc hmm.... pomocy ?