Skocz do zawartości




Zdjęcie

Gnu Beauty Xc2 Btx Zeszły Sezon


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 martaa_s

martaa_s

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 January 2017 - 16:09

Cześć,

 

Co możecie powiedzieć o tej desce (jak w temacie)? Szukam czegoś dla siebie, teraz jeżdżę na miękkiej, łatwej desce, która na twardym śniegu niestety się nie trzyma. Chcę sobie kupić deskę tylko do jazdy po stoku, która dobrze trzyma krawędź i można jeździć szybciej i stabilniej nawet po twardym/ zlodowaciałym śniegu. Mój poziom to powiedzmy, że średniozaawansowana. Przy okazji jakie wiązania? I czy miękkie buty burton mint będą ok? Z góry dziękuję za pomoc!

 

pzdr

Marta

 



#2 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2017 - 22:06

Cześć

 

Beauty to deska kierunkowa dla zaawansowanych riderek przeznaoczona w dużej mierze do freeridu. Osobiście polecam Tobie Gnu Ladies Choice, ewentualnie jesli naprawdę chcesz agresywnej deski do szybkiej jazdy to Gnu B-Pro. Ale jako,że teraz jeździsz na miękiej łatwej desce podejrzewam,że Gnu Ladies Choice będzie idealnym wyborem. Buty i wiązania do tej deski musiałby być średniej twardości. Ze znanych mi wiązań mógłbym polecić Roxy, model Team. Ewentualnie szukaj wśród firm typu Union, Burton,Flux. Buty to DC,Vans,Burton,Salomon.


Użytkownik Marek S. edytował ten post 16 January 2017 - 22:12


#3 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2017 - 23:06

jeśli ladies choice jest odpowiednikiem rider choice'a w męskiej kolekcji, to taki wybór będzie bardzo dobry...  :ok:


skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#4 martaa_s

martaa_s

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 17 January 2017 - 10:42

Hej

 

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Przemyślę to jeszcze, bo na GNU Beauty jest akurat promocja :D pzdr! M