Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Ustawienie Hi-Back├│w

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 goliat79

goliat79

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 147 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 06 grudzień 2016 - 09:53

Tylko pytanie co reklamowa─ç wi─ůzania czy buty ?'winna srubka czy but za szeroki?i co im powiedziec?

#22 ProDish

ProDish

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2639 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 grudzień 2016 - 10:13

Reklamuj buty i wi─ůzania. 
Wi─ůzania sa raczej ok bo mam takie i w IONach problem nie wyst─Öpuje.

Czasem niestety Buty maj─ů feler albo zwi─ůzany z projektowaniem lub wykonaniem. 

np. Burton ION z 2013 był mega źle wykonanym i zaprojektowanym butem. Panel boczny się odklejał.

Ja dosta┼éem potem IONy z 2014 gdzie but jest ca┼ékiem zaprojetowany na nowo. 

"Je┼╝eli problem ma jakie┼Ť rozwi─ůzanie, to nie ma si─Ö o co martwi─ç, je┼╝eli rozwi─ůzania nie ma, to martwi─ç si─Ö nie ma sensu" - Dalajlama

#23 goliat79

goliat79

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 147 post├│w

Napisano 06 grudzień 2016 - 12:50

Tylko w┼éo┼╝y┼éem rulery kt├│re s─ů troch─Ö smuklejsze i te┼╝ si─Ö ta srubka odcinka

w┼éo┼╝ylem do wiazan ┼╝ony buta burton mint 40 te┼╝ sie ┼Ťrubka odciska.

moje IONy sa z 2016 genesisy tez 2016,

#24 Marek S.

Marek S.

Pro snołborder

• Dystrybutor
  • 1512 post├│w

Napisano 06 grudzień 2016 - 13:08

Kiedy┼Ť je┼║dzi┼éem na zrotowanych rownolegle highbackach. Potem przesta┼éem i nie czu┼éem ┼╝adnej r├│┼╝nicy.wed┼éug mnie to nie ma sensu.

#25 goliat79

goliat79

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 147 post├│w

Napisano 08 grudzień 2016 - 17:52

By┼éem dzisiaj w burtonie maj─ů sie zaj─ů─ç tymi nitami zobaczymy co z tego wyniknie.

#26 ProDish

ProDish

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2639 post├│w

Napisano 08 grudzień 2016 - 18:29

O.... to ciekawe. Konstrukcja tych nit├│w jest od kilku lat :)
"Je┼╝eli problem ma jakie┼Ť rozwi─ůzanie, to nie ma si─Ö o co martwi─ç, je┼╝eli rozwi─ůzania nie ma, to martwi─ç si─Ö nie ma sensu" - Dalajlama

#27 mloskot

mloskot

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 207 post├│w

Napisano 08 grudzień 2016 - 19:27

Kiedy┼Ť je┼║dzi┼éem na zrotowanych rownolegle highbackach. Potem przesta┼éem i nie czu┼éem ┼╝adnej r├│┼╝nicy.wed┼éug mnie to nie ma sensu.

Czy to nie jest tak, ┼╝e

- przy bardzo twardych wi─ůzaniach (twardych ┼éy┼╝kach), ┼éy┼╝ki rotuje si─Ö aby by┼éy r├│wnolegle, wtedy komfort jazdy oraz przenoszenie si┼é s─ů lepsze

- im bardziej mi─Ökka ┼éy┼╝ka, lub zmniejszaj─ůca si─Ö twardo┼Ťci od do┼éu w g├│r─Ö (np. d├│┼é 100% a g├│ra 30%), tym rotacja ┼éy┼╝ki ma mniejsze/┼╝adne znaczenie?

Sam jestem ciekaw jak to jest, ale takie wyt┼éumaczenie gdzie┼Ť ogl─ůda┼éem/wyczyta┼éem.

Użytkownik mloskot edytował ten post 08 grudzień 2016 - 19:27

"The hardest part about learning anything physical is starting without already knowing what it feels like to do it right!"

#28 goliat79

goliat79

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 147 post├│w

Napisano 08 grudzień 2016 - 20:33

buta wkladalismy do M jest ok spory luz , w S jest problem  ale fakt faktem 41 jest w M i S  i nie powinno sie tak dzia─ç w S , z 40 damsk─ů te┼╝ jest ten problem

porobili zdj─Öcia maj─ů to skonsultowa─ç.

#29 Marek S.

Marek S.

Pro snołborder

• Dystrybutor
  • 1512 post├│w

Napisano 09 grudzień 2016 - 23:16

Czy to nie jest tak, ┼╝e

- przy bardzo twardych wi─ůzaniach (twardych ┼éy┼╝kach), ┼éy┼╝ki rotuje si─Ö aby by┼éy r├│wnolegle, wtedy komfort jazdy oraz przenoszenie si┼é s─ů lepsze

- im bardziej mi─Ökka ┼éy┼╝ka, lub zmniejszaj─ůca si─Ö twardo┼Ťci od do┼éu w g├│r─Ö (np. d├│┼é 100% a g├│ra 30%), tym rotacja ┼éy┼╝ki ma mniejsze/┼╝adne znaczenie?

Sam jestem ciekaw jak to jest, ale takie wyt┼éumaczenie gdzie┼Ť ogl─ůda┼éem/wyczyta┼éem.

Mo┼╝e to mie─ç wp┼éyw na komfort jazdy tak jak piszesz. Ja przy zrotowanych r├│wnolegle mia┼éem wra┼╝enie jakby mi bardziej kolana do ┼Ťrodka ucieka┼éy. Ale to bardzo indywidualna sprawa i ka┼╝dy powinien doj┼Ť─ç do swojego set upu testuj─ůc. Krzywdy sobie cz┼éowiek tym nie zrobi. Jedyne czym si─Ö cz─Östo ludzie naprawd─Ö okaleczaj─ů to za szeroki lub za w─ůski rozstaw....

• mloskot lubi to

#30 ProDish

ProDish

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2639 post├│w

Napisano 01 kwiecień 2017 - 19:13

faktycznie co┼Ť nie tak z tymi wi─ůzaniami Burton Genesis.

Po 2 dniach jazdy również u mnie pojawiło się wgniecenie / obtarcie na bucie. Iony z 2015

W Ionach z 2012 nic się nie dzieje czyli zależy to od materiału w tym miejscu buta.

W bucie z 2015 to wgniecenie jest tylko w bucie przedniej nogi od strony wew.

Musz─Ö to bardziej sprawdzi─ç i znale┼Ť─ç przyczyn─Ö bo dziwne ┼╝e tylko w jednym miejscu jest problem a nie w w czterech (2 nity na ka┼╝de wi─ůzanie)

Og├│lnie wi─ůzania Genesis mega super ale o tym napisz─Ö w innym w─ůtku.

moje zniszczone buty

78DC7BB0-300C-4E66-8B49-01F43980DA7E_zps

Dodaj odpowied┼║