Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Dc Pbj Nie Do Odratowania?


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karol Szczyrba

Karol Szczyrba

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 12 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 12 March 2016 - 02:24

Witam wszystkich
Po tegorocznym wyjezdzie do Włoch zauważyłem niepokojąca rzecz w mojej desce... Odkleił sie ślizg od krawędzi :/ pisałem juz do Dc ale kazali znalesc sklep w którym to kupiłem a ja niestety kupiłem ją od prywatnej osoby. Czy ktos ma jakiekolwiek pomysły co z tym zrobic?

#2 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 March 2016 - 09:46

Witam wszystkich
Po tegorocznym wyjezdzie do Włoch zauważyłem niepokojąca rzecz w mojej desce... Odkleił sie ślizg od krawędzi :/ pisałem juz do Dc ale kazali znalesc sklep w którym to kupiłem a ja niestety kupiłem ją od prywatnej osoby. Czy ktos ma jakiekolwiek pomysły co z tym zrobic?

 

zdjęcia ułatwiłyby diagnozę i ewentualne sugestie 


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#3 Malo

Malo

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 March 2016 - 18:51

Nie kombinuj z DC tylko znajdź jakiś porządny serwis (jest o tym na forum, są namiary) skontaktuj się, wyślij im dokładne zdjęcia i będziesz wiedział co dalej robić i czy da się naprawić i za ile.

Może masz taki serwis gdzieś blisko (skąd jesteś?) to podjedź z deską i zapytaj.



#4 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 12 March 2016 - 23:18

w mojej starej dc ply też odkleił mi się ślizg, mam zaufanego gościa serwisanta, u niego sklejenie takiego czegoś wynosi 15 - 20 zł. Wszystko było git ale po 3-4 dniach jazdy znowu się rozkleiło, to czy ci wytrzyma zależy głównie od stylu jazdy jaki masz. U mnie to było tak, że po drugim sklejeniu połamałem deskę na rurce - poszedł rdzeń, także bez kompromisów - deska poszła na ścianę  





Dodaj odpowiedź