Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Wierchomla sylwester


20 odpowiedzi w tym temacie

#1 phaczew

phaczew

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 84 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 December 2009 - 21:04

Bedzie ktos moze spedzal sylwestra na Wierchomli? Ja sie wybieram.

#2 Zaq

Zaq

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2009 - 13:52

Ja będę w okolicy, i w zależności od warunków Jaworzyna, albo Wierchomla, kolejność nieprzypadkowa, nocleg mam w Krynicy :D

#3 phaczew

phaczew

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 84 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 December 2009 - 16:39

Shrek tez ma byc. Moze sie zbierze ekipa...

#4 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 29 December 2009 - 20:41

ja sie wybieram tam jutro na jeden dzien http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/grin.gif

popoludniu zaczyna lac wiec nie ma sensu zostawac na sylestra ;P

zaq przez 5 lat dojezdzalem w sezonie codziennie rano na wierchomle....... tak nienawidze jaworzyny a raczej rodzaju turystoow tam przebywajacych...

do przejscia sa jeszcze azoty na słotwinach :D

pzdr

JW

kto jest w okolicy to zapraszam zabieram ze soba wlepy i cyklinki ;D

#5 Zaq

Zaq

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2009 - 22:41

Jasiu Ty mi tu nie pier.... :D że się nie opłaca, bo ja mam 500km do Krynicy ;D
Prognozę widziałem, mam nadzieję że nasi synoptycy jak zwykle się pomylili, i będzie sypało śniegiem :)
Ruszam 4.00, więc mam nadzieję, że nie naginając specjalnie będę ok 11 w Krynicy :)

Zrzucam torby, zmieniam spodnie i melduję się na Wierchomli :)
Słotwiny zaliczone w ubiegłym sezonie, fajnie, traska przez las szczególnie się mojej żonie podoba, ja też tam troszkę puchu spotkałem :) więc też ją miło wspominam, ale teraz to ona na pewno nie działa :D
Jaworzyna, nie byłem w zeszłym aczkolwiek miałem ochotę, ale reszta towarzystwa nie miała - więc zostały na ten :)
A co tymi ludkami nie tak - bufony ??
Mam nadzieję, że będę mógł Cię poznać - jesteś legendą http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/wink.gif, jakby mi nie było dane jutro, to może jeszcze wpadniesz tam któregoś dnia :), cyklinkę - przyjmę bo nie wypada odmówić sam nie smaruję bo nie mam żelazka i tak naprawdę chyba czasu ;D, wlepy koniecznie :), pójdzie na auto i na blat, jakby było więcej, jakbym nie dotarł, przekaż naszemu przesympatycznemu ogrowi, on siedzi tam do niedzieli, to napewno go tam złapię.


I na koniec - mam nadzieję do zobaczenia na stoku :)

#6 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2009 - 22:43

kurde jak mi sie marzy taki wyjazd do was :D

#7 phaczew

phaczew

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 84 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 December 2009 - 23:16

Mnie nie przeraza zadna pogoda. No, chyba zeby +15 i swieza trawa.
Melduje sie w sylwestra. Pewnie sie spotkam ze Shrekiem, to tak samo mozesz mu zostawic vlepy dla mnie, jak go spotkasz.
Pzdr

#8 Jancio Wodnik

Jancio Wodnik

    Pro snołborder

  • Administratorzy
  • 1367 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 29 December 2009 - 23:42

Zaq ;D noooo mam nadzieje ze sie spotkamy walczymy od 9 do boolu ;D

a jaworzyna ?? bufoniarstwo i 80% ludzi nie umiejacych jezdzic, rodziny cale koczujace na srodku stoku


jakos nie ma tam klimatu i w sezonie stanie po kilkadziesiat minut...... blee

dobra zaraz mykam nynac bo wstaje o 5,30 ;D


pzdr

JW

#9 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 December 2009 - 23:44

najlepszy jest końcowy odcinek tej najdłuższej trasy na jaworzynie jak wszyscy pługiem jeżdżą ;D

#10 Rimer

Rimer

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 124 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 30 December 2009 - 09:38

Niestety Jaworzyna ma swoje przykre uroki, ale z doświadczenia wiem że kolejki są głównie rano (mówię tu o normalnych wekendach nie sylwester:P). Co do jeżdżących tam osób to niestety większość z nich cechuje się totalnym brakiem wyobraźni w tym co robią i maksymalną ignorancją w stosunku do innych na stoku. Miałem co najmniej kilkanaście akcji w stylu, cisnę na maksa co by to płaskie przejechać normalnie a mi jakiś narciarz centralnie przed dechę wyłazi gapiąc się na mnie, bo przecież wyhamuje ... porażka. Dużo bardziej preferuję właśnie Slotwiny, może z sentymentu bo tam po raz pierwszy jeździłem już na własnym sprzęcie :)

Wierchomla chyba jest takim najbardziej snowboardowym stokiem z tych trzech (Jaworzyna, Słotwiny, Wierchomla) i chyba nigdzie indziej nie widziałem tyle ludzi na deskach co tam, a to już samo w sobie dużo sugeruje :D

Jo osobiście będąc w Krynicy zmierzam pojeździć sobie na każdym z tych stoków, bo mimo wszystko warto :)

#11 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 December 2009 - 14:20

a na słotwinach to jeździsz krzesełkiem czy tymi pierwszymi orczykami ?
ja osobiście dużo bardzej wole te orczyki :D nie wiem czemu ale chyba z sentymentu do nich

#12 Rimer

Rimer

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 124 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 30 December 2009 - 14:55

Orczyka to ja mam dość w Chrzanowie i jak pojadę w normalne góry to jak nie muszę to się nie tykam :D

#13 Zaq

Zaq

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 December 2009 - 20:02

Jestem, niestety dziś Jaworzyna, ale chyba pierwszy i ostatni raz podczas tego pobytu.
Warun - TRAGEDIA - muldy wysokości 30-40 cm, a tam gdzie muld nie ma czysty lód - dobrze że ostrzyłem krawędzie ;D, ale i tak kilka razy leciałem w powietrzu z lądowaniem na d*pie :P, niestety za słabe nogi ;D

Jutro z rana ok 9.00 meldujemy się sporą ekipą na Wierchomli.

#14 phaczew

phaczew

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 84 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 December 2009 - 20:48

Ja bede dopiero popludniu. To bedzie moj debiut w tamtych stronach.
Wie ktos moze jaki warun?

#15 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 December 2009 - 21:07

Warun calkiem spoko. W nocy dosypal snieg sypali z armatek ale masa luznego sniegu byla. Muldy do przezycia ;D za to ja jutro chce pojechac autobusem 7.40 i jako pierwszy zjechac z wierchomli:) a ok 14  melduje sie na oslej laczce uczyc 2 znajomych od zera. Wlepki mam i mam 2 cyklinki od kancia ale sa nie wykonczone do konca.wlepek mam okolo 40 duzych zostalo nam. Na kasku mam po obustronach pomaranczowe adechade.com jakby ktos mnie szukal, brazowe spodnie i kurtka ale w roznych odcieniach czerw. gogle i coal xt pod nogami ;D wezme jutro na stok telefon to bedziemy sie lapac. A wlepki chxialbym przed jazda rozdystrybuowac ;D mam nadIeje ze jancio wlep dorobi i mi podesle kiedys... Do rozdania sa takze 2 cyklinki... Wiecej relacji z wierchomli moze jw zda bo nie chce mi sie na ajfonie klikac elaboratu ;D

#16 Ryba

Ryba

    Generał Melanżu

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 30 December 2009 - 21:11

zZałózcie jeszcze szkołę snowboardu XD  ;D

Ja czekam na paczuszkę od Jańcia ^^ ciekawewe kiedy bede mogl sie lansowac z adechade.com ;D

#17 paczek96

paczek96

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 December 2009 - 21:19

No ja także czekam ;D
ale z tego co wiem to jeszcze chyba nic nie wysyłał.
Mam racje ?

#18 phaczew

phaczew

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 84 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 December 2009 - 21:27

Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz. Ja bede pewnie po 16, bo z roboty wolnego nie dostalem http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/angry.gif/cry.gif' class='bbc_emoticon' alt=':' />(' />. To sie bedziemy lapac.

#19 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 December 2009 - 22:54

jutro stawiam się też na Wierchomle, niestety nie udało mi się dzisiaj shreka złapać na Wierchomli

[move]SHREK WISISZ MI DUŻĄ VLEPE ADECHADE :D[/move]


w każdym razie jutro melduje się na 9-tą rano, jeżdzimy gdzieś do 13-tej, i wracamy na około 20-tą

#20 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 December 2009 - 23:22

Deso my na 90% tez od 9. Dodatkowo powoem iz na coal ma podwojde adechade wyklejone :D nose i tail. Megg melody takze ma na nosie adechade. Ja mam jeszczw na kasku z obu stron i jutro zabiore fona na stok takze mozecie mnie lapac. Daj znaka jak mozesz dzis komu i ile zabrac tego towaru. Bo nie bede jezdzic caly dzien z wlepami 20 kilka centymetrow:p a jest ich juz ciut ponizej 40. Biale pomarancz czarne srebrne niebieskie rozowe...