Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Witam Potrzebuje Zestaw Do Fs Przedewszystkim Flat I Troche Parku.


46 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michał Urbaniak

Michał Urbaniak

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 October 2015 - 17:52

Witam. Jak w temacie poszukuje zestawu (deska+wiązania) koszt myśle ze do 2000 max.

 

Troche o mnie.

Jezdze na desce 3 sezony, prosem nie jestem ale jakoś tam sie zsuwam ze stoku :D Mam 176 cm wzrostu waże 67kg nr buta 42,

 

Poszukuje deski przedewszystkim do flat trikow ale czasami nie pogardze jakaś mała chopka z tego co narazie wyczytałem duzo osób poleca Stepchild Powder Suck (mysle ze rozmiar 152 byłby optymalny) ja osobiscie zastanawiałem sie jeszcze nad Pathron Play albo Sensei (ew. mozecie polecic jeszcze cos innego), i teraz moje pytanie ktora z tych desek bedzie najlepsza do nauki butterow i jakie wiązania były by dobre do kompletu...

 

Z góry dziekuje za wszystkie pomoce i konstruktywne wypowiedzi ;)


Użytkownik Michał Urbaniak edytował ten post 26 October 2015 - 17:53


#2 EriksonE

EriksonE

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 728 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 26 October 2015 - 18:31

Jak masz siłę w nogach to na PowderSucks się nie zawiedziesz, jednak jak techniki brakuje i dobrego stania na desce + troszkę pary w nogach to może być ciężko do nauki butterów na niej. Wiązania weź FR z wiodącej marki. Powiedzmy że większość rozwiązań jest zbliżona, a co użytkownik to inna opinia, jak nie pojeździsz na każdych to nie stwierdzisz.



#3 Michał Urbaniak

Michał Urbaniak

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 October 2015 - 18:38

Czyli do nauki Play albo Sensei bedzie lepszy ? a co do wiązań to Drake Reload dadzą rade ?



#4 EriksonE

EriksonE

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 728 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 26 October 2015 - 18:46

Czyli do nauki Play albo Sensei bedzie lepszy ? a co do wiązań to Drake Reload dadzą rade ?

 

Wszystko zależy od tego czego już próbowałeś, co wychodziło i na czym jeździłeś. Odnośnie Play czy Sensei się nie wypowiem bo nie miałem okazji na nich jeździć. Jeżdżę za to na Sucks i wiem że decha pomaga tym więcej im nad nią lepiej panujesz. Jeżeli szukasz na prawdę miękkiej deski która gnie się prawie sama to Sucks taki nie jest.

 

Wiązania do Sucksa objeżdżałem flux TT i dużo miększych nie polecam.



#5 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2015 - 10:07

jeśli szukasz łatwiejszej deski od Sucks to w samym Stepchild znajdziesz dwa fajne rockery - Latchkey i Jibstick obie deski w długości 152. z tych dwu najbardziej "playful" będzie Latchkey - pozatym kosztuje grosze


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#6 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2015 - 10:26

Takich miekich desek na rynku jest najwiecej,wiec poszukalbym troche. Szczegolnie,ze czasem w tym segmencie mozna fajna uzywke dorwac.



#7 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2015 - 11:54

Nie wiem czy jest najwięcej, obserwując kolekcje wielu firm nie ma ich wcale, lub są po jednym modelu. Za Stepchild przemawia choćby wielokrotne tytuły Goodwood dla wymienionych modeli oraz doskonała jakość której towarzyszy 2 letnia gwarancja


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#8 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2015 - 12:32

2 letnia gwarancja to norma, a jakość z chin, pewno taka sama jak u innych szanujących się marek, które tam produkują. W zasadzie każda firma ma deskę do flacenia i o to mi chodziło.


Użytkownik Marek S. edytował ten post 27 October 2015 - 12:33


#9 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2015 - 12:35

Marku jesteś niedoinformowany i do tego rozpowszechniasz kłamstwa. Stepchild jest produkowany w Europie, w Austrii


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#10 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2015 - 12:42

No to Cię bardzo przepraszam, czyli to fabryka  GST? 


Użytkownik Marek S. edytował ten post 27 October 2015 - 12:43


#11 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2015 - 12:46

Tak to GST, czyli tam gdzie DC


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#12 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2015 - 12:48

Ok, jako przedstawiciel DC muszę przyznać,że to dobra fabryka,przynajmniej tak się zawsze o niej mówiło. Ale nie robiłbym z tego jakiegoś jakościowego szału, po prostu dobrze zrobione deski,ale czy doskonała jakość? Nie wiem...


Użytkownik Marek S. edytował ten post 27 October 2015 - 12:48


#13 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2015 - 12:54

Z iloma fabrykami masz doczynienia na produktach jakich fabryk jeździleś?

GST ma /miało najlepszą jakość w Europie


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#14 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2015 - 13:01

Ale ja nie twierdzę,że to zła fabryka. Po prostu miałem w ręku deski lepiej wykonane,więc sam bym tego doskonałą jakością nie nazwał.  Poza tym mam wrażenie,że deski z GST nie są aż tak wytrzymałe jeśli chodzi o złamania(mówię o paru brandach),ale tu znów być może porównuję z czymś wytrzymalszym.

 

Na pewno GST zawsze było określane jako być może najlepsza fabryka. Ale może Capita ich przebije;)


Użytkownik Marek S. edytował ten post 27 October 2015 - 13:04


#15 macpas

macpas

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2015 - 13:16

Chiny to takie wielkie zło ? Nie wydaje mi się, żeby Burtony były gorzej wykonane... Nie ma tu na etacie chłopaków z SnowUnit, żeby od razu do gardeł skakali...


  • Marcin07 lubi to

#16 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2015 - 13:18

Ja wcale nie uważam,że chiny to zło. Mówi się,że niektóre tamtejsze fabryki mają bardzo zaawansowany park maszyn, technologię i jakość. Iphone też jest robiony w chinach;)



#17 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2015 - 13:18

Zatem dywagacje bez znajomości produktu


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#18 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2015 - 13:21

Znam produkt z GST na przykładzie DC i tu myślę,że jest dobry, ale nigdy nikomu nie powiedziałem,że jakościowo jest doskonały. Choć to sprzedaję. Taka moja subiektywna opinia.

 

PS>A co do Burtona, to akurat pod kątem biznesowym to najlepsza firma na świecie i raczej w złej fabryce by nie produkowali, gdziekolwiek by ona nie była.


Użytkownik Marek S. edytował ten post 27 October 2015 - 13:23


#19 Don Dżonson

Don Dżonson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 October 2015 - 13:25

A GST nadal funkcjonuje, bo niby mieli zamknąć



#20 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 October 2015 - 13:30

Zamkneli się - teraz producenci przenoszą się ;) do innych najlepszych fabryk na świecie. Co do klimatów biznesowych - Stepchild bardzo kładzie duży nacisk na jakość - stąd trzymanie produkcji w GST mimo że ekonomia sugeruje/sugerowała coś zupełnie innego ;) 


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)