Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Bielizna Termoaktywna


24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Magikk90

Magikk90

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 142 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 October 2015 - 17:53

Witam wszystkich!

Pisze do was z zapytaniem jakie w miare dobre termo polecacie, koszulka z długim rękawem i spodnie. Stare sie juz zużyły, a sezon się zbliża i czas zainwestowac w nowe :) Cena za komplet tak do 250 złotych a maxymalnie 300 zł. :D

"Musisz wiedzieć, że na desce jeśli chcesz trochę zabawy, dobrej zabawy, jeśli chcesz się wykazać, musisz mieć respekt dla góry(...) zawsze odczuwasz pewien niepokój, gdy igrasz z górą, w momencie gdy nauczysz się szacunku wszystko się pieprzy(...) Tym właśnie jest snowboard. Ciągłym szukaniem, zmaganiem się, by znaleźć najlepszy stok, najlepszy zjazd. to właśnie przyciąga nas tu co roku"


#2 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 October 2015 - 18:27

Każda bielizna markowa robi robotę.
Ja używam Burka, Crafta, New Balance, Under Armour

 

Mam nawet coś tam z Lidla i też robi robotę :)

 

Ja polecam Under Armour, Crafta - fajna jakość


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#3 Magikk90

Magikk90

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 142 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 October 2015 - 18:35

Ok dzieki za podpowiedz, uzywalem teraz caly czas termo burka, w sumie bylem zdecydowany kupic teraz tez, ale mowie upewnie sie moze cos lepszego badz podobnego w tych cenach mi polecicie :)

"Musisz wiedzieć, że na desce jeśli chcesz trochę zabawy, dobrej zabawy, jeśli chcesz się wykazać, musisz mieć respekt dla góry(...) zawsze odczuwasz pewien niepokój, gdy igrasz z górą, w momencie gdy nauczysz się szacunku wszystko się pieprzy(...) Tym właśnie jest snowboard. Ciągłym szukaniem, zmaganiem się, by znaleźć najlepszy stok, najlepszy zjazd. to właśnie przyciąga nas tu co roku"


#4 bbreporter

bbreporter

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 29 November 2016 - 18:42

A co sądzicie o polskiej 4f? Mają dobre ceny i chciałem taka na mikołaja


Użytkownik slv edytował ten post 31 December 2016 - 17:48
spam linkami


#5 zuz

zuz

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 302 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 November 2016 - 00:06

ja mam jeden komplet z jakiegos sklepu motocyklowego, jeden jakis lidlowy chyba i jeden brubecka. I czasem odczuwam roznice brubeck/lidl, ale ogolem w przecietnewarunki to i takie przecietniaki dają radę. Brubeck za komplet kosztował mnie ok 3 stówek, a te no-name kwestia kilkudziesieciu-stu ziko, i są jak najbardziej spoko ;)


Dołączona grafika

#6 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 November 2016 - 11:32

W TK-Maxx można dostać komplet merino (gramatura 230) za ~ 200 -250 zł.. Nie jest to może Icebreaker więc trochę czasem gryzie ale robotę robi. W przeciwieństwie do wszelkich sztucznych grzeje nawet jak jest mokry. Mają też Under Armour w niezłych cenach.


Użytkownik retro edytował ten post 30 November 2016 - 11:39


#7 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 November 2016 - 11:47

W TK-Maxx można dostać komplet merino (gramatura 230) za ~ 200 -250 zł.. Nie jest to może Icebreaker więc trochę czasem gryzie ale robotę robi. W przeciwieństwie do wszelkich sztucznych grzeje nawet jak jest mokry. Mają też Under Armour w niezłych cenach.

 

No ale w TKMAXX to trzeba to trafić czyli odwiedzać ich co kilka dni.

Czasem perełki się znajduje w super cenach.

Ja zajebistą puchówkę Columbia ostatnio wyczaiłem.  

 

A ta bielizna na jakim dziale była ? Bielizna czy wisiała z Tshirtami ?


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#8 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 November 2016 - 12:17

Ja kupiłem u nich puchówkę Bergansa :-) A bielizna wisiała chyba na Outdoorze o ile dobrze paniętam.
  • ProDish lubi to

#9 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 November 2016 - 12:38

Ja kupiłem u nich puchówkę Bergansa :-) A bielizna wisiała chyba na Outdoorze o ile dobrze paniętam.

 

OK to wiem gdzie szukać


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#10 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 30 November 2016 - 20:10

brubeck extreme merino poczytaj testy osobiscie polecam nie do zdarcia:)

Prodish bez urazy ale wedlog mnie burton do under armour crafta czy brubecka ma sie nijak.


icon_users.png


#11 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 November 2016 - 21:25

brubeck extreme merino poczytaj testy osobiscie polecam nie do zdarcia:)

Prodish bez urazy ale wedlog mnie burton do under armour crafta czy brubecka ma sie nijak.

 

Nie urazisz mnie :)

Mam różne bielizny od Burtona, Under Armour, Craft, kiedyś miełame Brubecka, mam nawet bieliznę z Lidla i z Juli.

Jeśli są uszytę z dobrym materiałów to się sprawdzają.

 

Jak dotąd zawiodłem się na  jednej bieliźnie od Analoga i od DC. Porażka.

 

Ostatnio lubię bardzo Under Armour i jedną bieliznę Burton AK. Crafta już nie używam.


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#12 michael

michael

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 30 November 2016 - 23:09

Musi byc z 100% welno merinosow

 

Polecam firme Smartwool



#13 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 December 2016 - 00:06

a wy w tych kalesonach to qr** na alasce niedźwiedźie pasiecie, czy jak..? mi jakoś bielizna burtka czy 686 wraz z odzieżą bez dupenszwanców zbędnych jakoś przeżyć pozwoliła... fakt - jajka się nie pociły czasem, ale ludzi ze stoku zabierało... a odczucie zimna na 3200 przy -32 i wietrze +/- 50km/h jest syte...  :bag:


skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#14 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 December 2016 - 08:50

Dla mnie w bieliźnie jest ważne to by była sucha tj. nie namakała i oddawała wilgoć do warst zewnetrznych tj. kurtki z Gore. Tym samym mam sucho i ciepło. Izolacja to II priorytet,

Doskonale widać czy bielizna namaka czy nie jak się wyjmie z pralki po wirówaniu.

Dobra bielizna wyjęta z pralki po wirowaniu jest praktycznie sucha. A te słabe sa mokre jak bawełna.


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#15 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 December 2016 - 09:13

Ja zarówno spodnie jak i kurtkę mam w formie ceraty 3L. Zero jakiegokolwiek ocieplenia. Dlatego w zależności od warunków i tego czy tylko wożę się po stoku, czy idę gdzieś w teren, dobieram cieplejszą albo lżejszą bieliznę. Na grubsze podejścia, kiedy robię paręset metrów przewyższenia z buta, biorę jeszcze dodatkową koszulkę, żeby zmienić mokrą na górze.

Użytkownik retro edytował ten post 01 December 2016 - 09:16

  • EriksonE lubi to

#16 michael

michael

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 01 December 2016 - 11:33

Welna merinosow nie wali po kilku dni jazdy :) Nawet skarpetki z merinosow mi wytrzymuja 2 dni jazdy :)



#17 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 December 2016 - 13:20

Welna merinosow nie wali po kilku dni jazdy :) Nawet skarpetki z merinosow mi wytrzymuja 2 dni jazdy :)

 

Ja tam wolę co dzień świerzą bieliznę mieć na sobie.


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#18 michael

michael

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 01 December 2016 - 15:41

A ja wole wydac ta kase na snb. Konkurs piękności i zapachami zostawiam narciarzom :)



#19 Molek

Molek

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam III klasę SITS PZS

Napisano 01 December 2016 - 15:55

Imo zamiast dawac grubą kase za kozacką bielizne lepiej kupić 6 par w Decathlonie czy lidlu i codziennie mieć nówkę.



#20 dudi_wroc

dudi_wroc

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisano 01 December 2016 - 17:00

Ja także mam z merynosa jakaś z Decathlonu i jest super. Sucha prawie zawsze a zapach lepszy jak w sztucznym. Choć w mojej ocenie nie capi to żona nie podtrzymywała mojego stanowiska :)))) Wysłane z mojego SM-A700YD przy użyciu Tapatalka