Skocz do zawartości




Zdjęcie

Pierwszy Sprzęt


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 idepierwszy

idepierwszy

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 06 March 2015 - 21:39

Witam. 
Kolega szukał tutaj sprzętu, udało się, więc ja też próbuje. 

Mam 22 lata, mam za sobą 5 dni na desce. Szło mi naprawdę nieźle, 2 dnia opanowałem w miarę krawędzie, a pod koniec wyjazdu nie było już problemu na żółtej trasie. Chciałbym się nauczyć jak najlepiej krawędziowania, dynamicznej jazdy z szybką zmianą krawędzi. Jestem wysportowany więc siłowo daje rade. Z tego co wyczytałem to najlepsza będzie decha AM, ale zupełnie nie wiem czego dokładnie powinienem szukać. Z tego co słyszałem to teraz jest najlepszy czas na rozejrzenie się za sprzętem więc będę wdzięczny za wszystkie propozycje. 
Mam do dyspozycji ok. 1500 zł, które chciałbym rozdysponować między deskę, buty, kask, gogle i rękawice. 
Moje dane. 
wzrost: 185cm, waga: 85kg. rozmiar buta sportowego 43, 



#2 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 March 2015 - 05:08

Wiązki już masz?

#3 idepierwszy

idepierwszy

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 08 March 2015 - 15:45

Wiązki już masz?

nie. rzecz jasna zapomniałem o tym. w takim razie mógłbym przeznaczyć te 1500 zł na dechę, buty i wiązania. Resztę zawsze można od kogoś pożyczyć, a jak będzie kasa to dokupię. 



#4 Doman

Doman

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 16 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 11 March 2015 - 21:47

Jakbyś był zainteresowany, to mam Endeavor Guerilla 158 Wide po 2 sezonach, i wiązania Drake Fifty. 500zł za ten zestaw bym chciał. Ja się na tym uczyłem i byłem bardzo zadowolony. Teraz przeszedłem na coś sztywnego, dlatego sprzedaje.