Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Flux Rl


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 snowmoni

snowmoni

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 122 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 February 2015 - 16:59

Hej! Jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie... Mam problem z wiązaniami... Kolejny raz zgubiłam capstrap - wciąż ten sam (lewe wiązanie, tylna noga)... Za pierwszym razem wytłumaczyłam sobię że może nie dokreciłam śrubki przy regulacji pasków... Za drugim razem pomyslałam że przypadek... no a dzisiaj szlag mnie trafił... bo o ile capstrap znalazłam bez problemu to ze śrubką / motylkiem już tak łatwo nie było... Co ciekawe, motylek nie odskoczył... Śrubka po prostu albo się wykręciła (wtf) albo wypadła (wtf po raz kolejny)... Dodam jeszcze że wciąż chodzi o tą samą śrubkę - z innymi nic się nie dzieje... Pytanie: Czy ktoś miał podobnie? Czy można gdzieś dostać taką śrubkę bo może (a raczej na pewno) jest z nią coś nie tak? Co z tym zrobić żeby było dobrze... raz na zawsze... Pzdr. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
don't follow me - you won't make it...

#2 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 February 2015 - 17:29

Hej! Jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie... Mam problem z wiązaniami... Kolejny raz zgubiłam capstrap - wciąż ten sam (lewe wiązanie, tylna noga)... Za pierwszym razem wytłumaczyłam sobię że może nie dokreciłam śrubki przy regulacji pasków... Za drugim razem pomyslałam że przypadek... no a dzisiaj szlag mnie trafił... bo o ile capstrap znalazłam bez problemu to ze śrubką / motylkiem już tak łatwo nie było... Co ciekawe, motylek nie odskoczył... Śrubka po prostu albo się wykręciła (wtf) albo wypadła (wtf po raz kolejny)... Dodam jeszcze że wciąż chodzi o tą samą śrubkę - z innymi nic się nie dzieje... Pytanie: Czy ktoś miał podobnie? Czy można gdzieś dostać taką śrubkę bo może (a raczej na pewno) jest z nią coś nie tak? Co z tym zrobić żeby było dobrze... raz na zawsze... Pzdr. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Morgana tu już nie ma także szulkaj go na jego sklepie lub przez żółte strony gdzie teraz bytuje :)

 

 Śrubki jak to śrubki się odkręcają. Jeśli tu był kłopot to jak dostaniesz nową śrubkę poktraktuj ją loctite lub ..... lakierem do paznokci i wkręć. Będzie lepiej trzymać.


Użytkownik ProDish edytował ten post 23 February 2015 - 17:49

"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#3 snowmoni

snowmoni

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 122 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 February 2015 - 17:43

łoo matko... chwilę mnie nie było a tu takie rzeczy się dzieją... ;) dzięki Prodish... jasne że śrubki się odkręcają... ale ta jedna jest wyjątkowo upierdliwa... ;) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
don't follow me - you won't make it...

#4 leszek777

leszek777

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 8 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 25 February 2015 - 09:45

łoo matko... chwilę mnie nie było a tu takie rzeczy się dzieją... ;) dzięki Prodish... jasne że śrubki się odkręcają... ale ta jedna jest wyjątkowo upierdliwa... ;) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Witam,

W DM mam to samo tzn. tylna lewa noga i ciągle ta sama śrubka.

Spróbuję z pomysłem lakierowania.



#5 Zaq

Zaq

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 March 2015 - 20:32

Tylko nie przesadzajcie z ilością lakieru - kropka wystarczy - żeby się nie okazało ze się nie da odkręcić jak będzie trzeba :(
Pozdrawiam
Zaq

#6 koniefka

koniefka

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 March 2015 - 20:50

Racja. Mi luzowały się śrubki od podstawy wiązania. Kropla lakieru do paznokci załatwiła sprawę.





Dodaj odpowiedź