Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Serwis Dechy Wwa

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 frich

frich

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 286 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 03 styczeń 2015 - 15:42

Gdzie w Warszawie przesmarowa─ç i naostrzy─ç dech─Ö? O Decathlonie i Szcz─Ö┼Ťliwicach s┼éysza┼éam sprzeczne opinie i jako┼Ť nie jestem pewna. No i przyda┼éoby si─Ö ┼╝eby nie ┼Ťci─ůgn─Öli ze mnie nie wiadomo jakiej kasy. Wgl op┼éaca si─Ö to robi─ç tutaj czy poczeka─ç na wyjazd i gdzie┼Ť w g├│rach odda─ç to 'zawodowcom'? 

Do┼é─ůczona grafika

#2 glazbiker

glazbiker

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 14 post├│w

Napisano 03 styczeń 2015 - 18:58

W g├│rach to raczej nie bardzo. Polecam 3gravity na lipowej 7a, tylko tam r─Öcznie robi─ů. Ewentualnie decathlon Piaseczno, zostali tam jeszcze go┼Ťcie co ogarniaja a i tak maja dobre maszyny wi─Öc robota robi si─Ö sama o dobrze

#3 frich

frich

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 286 post├│w

Napisano 03 styczeń 2015 - 19:01

A jak mniej wi─Öcej przedstawiaj─ů si─Ö koszta, ew. zale┼╝no┼Ť─ç kasy a jako┼Ťci?

Do┼é─ůczona grafika

#4 ProDish

ProDish

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2619 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 styczeń 2015 - 20:09

Gdzie w Warszawie przesmarowa─ç i naostrzy─ç dech─Ö? O Decathlonie i Szcz─Ö┼Ťliwicach s┼éysza┼éam sprzeczne opinie i jako┼Ť nie jestem pewna. No i przyda┼éoby si─Ö ┼╝eby nie ┼Ťci─ůgn─Öli ze mnie nie wiadomo jakiej kasy. Wgl op┼éaca si─Ö to robi─ç tutaj czy poczeka─ç na wyjazd i gdzie┼Ť w g├│rach odda─ç to 'zawodowcom'? 

W wawie najlepiej robi skispa.pl. Najlepsze ostrzenie i smarowanie. Komplet 80 PLN ale robota 1 klasa. Zapale┼äcy jazdy na tyczkach robi─ů w┼éa┼Ťnie u nich.
Pan ze szczesliwic robi te┼╝ ok ale na maszynie wiec dla mnie odpada.

"Je┼╝eli problem ma jakie┼Ť rozwi─ůzanie, to nie ma si─Ö o co martwi─ç, je┼╝eli rozwi─ůzania nie ma, to martwi─ç si─Ö nie ma sensu" - Dalajlama

#5 pelepl

pelepl

Starszy snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPip
  • 348 post├│w

Napisano 04 styczeń 2015 - 19:16

potwierdzam to co napisa┼é ProDish, bardzo dobry kontakt z serwisem, robi─ů r─Öcznie i zawsze by┼éem zadowolony z ich us┼éug. cenowo skispa mo┼╝e nie wychodzi najtaniej, ale jako┼Ťciowo robota na najwy┼╝szym poziomie. w sezonie na sprz─Öt trzeba czeka─ç par─Ö dni (Marcin te┼╝ ma wyjazdy i prowadzi szk├│┼ék─Ö), ale w/g mnie warto da─ç do nich z wyprzedzeniem. Oddawa┼éem kilka razy i nigdy si─Ö nie zawiod┼éem.

Póki babcia nie pozbędzie się swojego starego żelazka, tam będę dawał desiwko do serwisu :)

pzdr,

pele

KUBOTA TEAM official rider!

#6 ProDish

ProDish

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2619 post├│w

Napisano 04 styczeń 2015 - 19:46

Ja do skispa daja na ostrzenie i smarowanie. Ale "mi─Ödzysmarowania" i czasem doostrzenia robi─Ö ju┼╝ sam w gara┼╝u :)

"Je┼╝eli problem ma jakie┼Ť rozwi─ůzanie, to nie ma si─Ö o co martwi─ç, je┼╝eli rozwi─ůzania nie ma, to martwi─ç si─Ö nie ma sensu" - Dalajlama

#7 frich

frich

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 286 post├│w

Napisano 06 styczeń 2015 - 12:13

czyli ┼╝eby bylo dobrze to minimalnie ok 8 dych?

Do┼é─ůczona grafika

#8 ProDish

ProDish

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2619 post├│w

Napisano 06 styczeń 2015 - 12:40

czyli ┼╝eby bylo dobrze to minimalnie ok 8 dych?

zale┼╝y czego oczekujesz.

80 PLN do max ale masz wszystko ma maks w super jako┼Ťci. 

#9 frich

frich

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 286 post├│w

Napisano 06 styczeń 2015 - 18:58

No ja i tak mam deskę która stanu igła to już dawno nie ma więc nie ma co za dużo wymagać od serwisu dlatego zastanawiam się czy takie dopieszczanie w najlepszym możliwym miejscu ma sens. Bp jednak trochę mnie to obecnie uderzy po kieszeni, od tygodnia same wydatki ;_;
Do┼é─ůczona grafika

#10 pelepl

pelepl

Starszy snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPip
  • 348 post├│w

Napisano 06 styczeń 2015 - 20:13

@frich - to ju┼╝ zale┼╝y od Ciebie. Przypomina mi si─Ö historia, jak szed┼é go┼Ť─ç ulic─ů i pyta si─Ö przechodnia o knajp─Ö:

- panie, gdzie tu mo┼╝na zje┼Ť─ç tanio, szybko i dobrze ?

-  oooo, panie, pytasz pan o trzy r├│┼╝ne knajpy....

je┼Ťli chcesz tanio i nie dbasz ju┼╝ za bardzo o dech─Ö, bo niebawem wymiana/zez┼éomowanie/oddanie dla m┼éodszej siostry :) i jej dni s─ů dos┼éownie policzone to dawaj na maszyn─Ö cho─çby i do decathlonu czy innej sieci├│wki, kt├│ra si─Ö tym zajmuje. du┼╝o nie zap┼éacisz, dostaniesz j─ů z powrotem w miar─Ö szybko i jeszcze poje┼║dzisz na przygotowanym hebelku. je┼Ťli jednak masz zamiar jeszcze troch─Ö na niej po┼Ťmiga─ç i zale┼╝y Ci na jako┼Ťci smarowania i ostrzenia to oddaj do skispa, gdzie zrobi─ů dobrze. troch─Ö na ni─ů poczekasz i ma swoj─ů cen─Ö, ale Tw├│j sprz─Öt potraktuj─ů indywidualnie i z namaszczeniem :)

pzdr,

pele

Użytkownik pelepl edytował ten post 06 styczeń 2015 - 20:13

KUBOTA TEAM official rider!

#11 frich

frich

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 286 post├│w

Napisano 24 styczeń 2017 - 21:37

Pora od┼Ťwie┼╝y─ç m├│j w┼éasny temat - wiem ju┼╝ gdzie serwisowa─ç dech─Ö, ale macie jakie┼Ť sprawdzone miejsca gdzie jest mo┼╝liwo┼Ťci zrobi─ç to "na ju┼╝"? I to tak dos┼éownie, jutro wieczorem musia┼éabym odebra─ç desk─Ö. Je┼╝eli to co┼Ť zmienia, to chodzi mi o samo smarowanie.
Do┼é─ůczona grafika

#12 Malo

Malo

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 160 post├│w

Napisano 24 styczeń 2017 - 22:58

Niekt├│re serwisy robi─ů od r─Öki ale to jest p┼éatne extra, zapytaj tam gdzie zazwyczaj robisz dech─Ö.

#13 mb77

mb77

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 92 post├│w

Napisano 28 wrzesień 2017 - 20:02

Kojarzycie jakie┼Ť godne polecenia miejsce do naprawy dechy? Zak┼éadam, ┼╝e to kosmetyka (decha do kupienia z uszkodzeniami w transporcie)- ukruszony topsheet na d┼éugo┼Ťci kilku cm, wi─Öc pewnie chodzi┼éoby o zabezpieczenie, bez filozofii, ale nadal wol─Ö, ┼╝eby zaj─ů┼é si─Ö tym dobry macher.

Dodaj odpowied┼║