Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Wkładki Ortopedyczne Do Butów Snb


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 March 2010 - 19:30

A wiec witam Państwa :P

generalnie ze z bolem stóp tematów bez liku to i ja chce mieć swoj .

wczesniejsze butki nw apx5 + f2 spyro team -> przyczyna bólu zwalana na plastikowy jezyk wbijajacy sie w srodstopie.
Zmiana butów na Driver X + f2 spyro team, bol nie ustał
pojezdzenie na testówkach fluxa w driverach -> troche lepiej
tel. do morgana, szybka konsultacja, efekt wyciagac język wewnetrzengo buta na zewnątrz a nie do srodka jak sie zawsze sznuruje, kolejna poprawa co to zmieniło nie wiem.

Fakt faktem ze przy cap'ach troche mniej boli ale to nie roznica strap standardowy, a cap.

ostatnie co mi zostało to moj platfus. Ze wzgledu na zbyt niskie wysklepienie moze stopa nie ma pewnego punktu podparcia i jakby sie rozjezdzała. Ale boli mnie srodstopie od gory a nie od strony wysklepienia.

Wiec kminie czy jakos niedrogo mozna wkladki załatwic do driver'a. Ale takie ktore ze tak powiem wlasciwosci jezdnych nie pogorsza. Orginalne maja w srodku np pod pieta jakies wypełnienie nie wiem czy amortyzujace czy cos, ale nie usmiecha mi sie robic wkladek na zamowienie robionych do buta za 300zł/para...

fakt faktem swoje waze ale nie zaleznie ile wazylem problem byl ten sam..

tak patrze czy ta 3 najnizsza opcja mnie nie charakteryzuje troche Dołączona grafika

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#2 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 March 2010 - 18:03

a patrzyłeś może shreku wkładki SIDAS? Podobno są spoko ale nie znam ceny


p.s. w sumie już pisałem na temat tych wkładek na forumDołączona grafika

http://adechade.com/...do-butow-sidas/

#3 dawca_nerek

dawca_nerek

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 57 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 18 March 2010 - 21:16

nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale
ku wyjasnieniu sklepienie jest u dołu stopy
podbicie u góry
może poza niskim sklepieniem (częste wsród osób z większą wagą) masz również wysokie podbicie (wysoką stopę)
wtedy sztywny język po docisnięciu go piszczelem musi gdzieś przenieść siłe i przenosi własnie tam, jak bym miał okazję popróbował bym innych butów z miększym językiem, wiem moożna starcić część czucia, ale lepiej mniej czyć deskę niż sie męczyć

ja miałem odwrotnie płaską stopę (niskie podbicie) i latającą gicę, pomagało podklejanie czegoś pod język buta, aż do znaleznienia tych własciwych

PS ten jpg jest dla biegaczy i to dla jakichś początkujących



Dodaj odpowiedź